کد مطلب: 9157 تعداد بازدید: ۴۰۴

خواست رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر خلق حماسه سیاسی محقق شد.

بیانیه مدیریت حوزه علمیه خواهران استان اصفهان در پی حماسه تاریخی و با شکوه ملت ایران در انتخابات 24 خرداد

یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۲ ساعت ۰۷:۵۰:۱۶
بسمه تعالی
خواست رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر خلق حماسه سیاسی محقق شد.
حضور مقتدرانه، هوشمندانه و خیره‌کننده ملت ایران در پای صندوق‌های رأی در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا، خلق حماسه سیاسی مورد نظر مقام معظم رهبری را رقم زد و برگ زرین و پرافتخار دیگری را به تاریخ سراسر حماسه و افتخار انقلاب اسلامی افزود.

در این شرایط حساس که نظام سلطه به دنبال تبلیغات سوء علیه ایران اسلامی است و در سالی که به فرمایش حضرت امام خامنه ای، سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی نام گرفته، مردم برای خلق حماسه پای صندوق های اخذ رای حاضر شدند.

میزان مشارکت بالای مردم در انتخابات یازدهمین دوره رییس جمهوری و چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، نشانگر شناخت آنان از شرایط و اعتماد به نظام اسلامی و خلق یک حماسه سیاسی است.
 
مدیریت حوزه علمیه خواهران استان اصفهان این پیروزی بزرگ و تاریخ ساز به رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه ای عزیز (مدظله العالی)، ملت شریف ایران و رئیس جمهور محترم و منتخب مردم جناب حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی،  تبریک گفته، اینک با تحقق حماسه سیاسی، ملت ایران در انتظار بسترسازی دولت آینده برای فراهم سازی زمینه های تحقق حماسه اقتصادی است، حماسه ای که استعداد و ظرفیت ملی کشور آنرا تضمین خواهد کرد.
یقیناً تاریخ ایمانِ مردم ایران را در این روز به ثبت زرین خواهد رساند.