کد مطلب: 89830 تعداد بازدید: ۴۹

مدیر حوزه علمیه خواهران استان اصفهان:

دروس حوزه علمیه خواهران اصفهان تا عادی شدن شرایط به صورت غیر حضوری برگزار می شود

شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۷:۰۳
مددیر حوزه علمیه خواهران استان اصفهان با اشاره به تعطیلی کلاس های آموزشی طلاب تا پایان اسفندماه به دلیل شیوع ویروس کرونا از بهره مندی طلاب خواهر از آموزش های غیر حضوری و مجازی در این ایام خبر داد.

حجت الاسلام و المسلمین بهرامی در گفتگو با خبرگزاری کوثر ، بیان کرد: حوزه علمیه خواهران اصفهان دارای 43 مدرسه علمیه در سطح 2 و 4 مرکز تخصصی و 2 مرکز آموزش عالی حوزوی در مقطع سطح سه در رشته‌های تفسیر و علوم قرآنی و فقه و اصول و دو مرکز آموزش عالی تخصصی در سطح چهار در رشته فقه خانواده و تفسیر تطبیقی با حدود 5 هزار طلبه است.
 

وی با اشاره به انتشار ویروس کرونا در سطح کشور و تعطیلی کلیه مدارس و مراکز آموزش عالی و به منظور پیشگیری از شیوع هر چه بیشتر ان اظهار کرد: با توجه به تعطیلی مدارس علمیه خواهران استان در این ایام و  به منظور کاهش تبعات تعطیلات بر روند آموزشی، طلاب دروس را به صورت غیرحضوری می گذرانند.
 

مدیر حوزه علمیه خواهران استان اصفهان گفت: جهت برگزاری هر چه بهتر کلاس های مجازی توسط اساتید، آموزش هایی به صورت فیلم تهیه و در اختیار اساتید قرار داده شده است.
 

حجت الاسلام و المسلمین بهرامی ابراز کرد: با هماهنگی صورت گرفته با مدیران مدارس مبنی بر برگزاری کلاس آموزشی به صورت مجازی، اساتید نسبت به ضبط تدریس خود و بارگزاری در  شبکه‌های اجتماعی داخلی، با اولویت کوثرنت، به آموزش مباحث درسی خود  اقدام کرده اند.