کد مطلب: 87506 تعداد بازدید: ۴۰

مدیر حوزه علمیه خواهران استان اصفهان با آیت الله العظمی مظاهری دیدار کرد

شنبه ۲۱ دى ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۵۰:۴۱
حجت الاسلام والمسلمین بهرامی مدیر حوزه علمیه خواهران استان اصفهان با آیت‌الله‌ العظمی مظاهری، مرجع عالیقدر تشیع و رییس حوزه علمیه اصفهان دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت حوزه علمیه خواهران استان اصفهان،حجت الاسلام و المسلمین بهرامی در ابتدای این دیدار گزارشی از اقدامات و برنامه‌های حوزه‌های علمیّۀ خواهران استان اصفهان ارائه کرد.

در ادامه نیز، حضرت آیت الله العظمی مظاهری با تقدیر از تلاش ها و فعالیت های حجت الاسلام والمسلمین بهرامی مدیر حوزه علمیه خواهران استان اصفهان از زمان مسئولیت تا کنون، حوزه های علمیه خواهران را بسیار ارزشمند و تاثیر گذار در جامعه دانستند.

وی ضمن آرزوی توفیق برای مدیر و مجموعه حوزه های علمیه خوهران اظهار داشت: مدیریت حوزه های علمیه خواهران کار مقدس و بسیار سنگینی است و مدیریت آن تا کنون به خوبی انجام وظیفه نموده است.

مرجع عالیقدر تشیع سفارش کرد: که در همه کارها خدا را در نظر گرفته و از امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) در ادامه راه یاری بگیرند.

در پایان این دیدار، حجت‌الاسلام والمسلمین بهرامی با تشکّر از توجّه و الطاف همیشگی حضرت آیة‌الله مظاهری به حوزه های علمیه خواهران و رهنمودهای ایشان، سپاسگزاری کرد.