کد مطلب: 8577 تعداد بازدید: ۴۹۱

مسئول اداره تامین کتب واحدهای حوزوی خواهران خبر داد:

آغاز ثبت نام طلاب خواهر برای بن کتاب نمایشگاه کتاب تهران

سه شنبه ۲۷ فروردين ۱۳۹۲ ساعت ۱۲:۳۸:۲۲
مسئول اداره تامین کتب واحدهای حوزوی خواهران از آغاز ثبت نام طلاب خواهر برای استفاده از بن کتاب در 26 امین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران خبر داد.
به گزارش روابط عمومی مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران احمد شایانفر گفت: معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای 26امین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران اقدام به توزیع یارانه خرید کتاب برای دانشجویان و طلاب نموده است.
وی با اشاره به اینکه این یارانه به صورت کارت الکترونیکی صرفا ویژه دانشجویان و طلاب ارائه می‌شود، افزود: زمان ثبت نام برای استفاده از این یارانه تا ششم اردیبهشت‌ماه از طریق سامانه ثبت نام کارت الکترونیکی به آدرس tibf.net است.
مسئول اداره تامین کتب واحدهای حوزوی خواهران اضافه کرد: توزیع این کارت‌ها از هفتم اردیبهشت‌ماه در شعب منتخب بانک صادرات که در همان سامانه ذکر شده است انجام می‌گیرد.
وی مدارک لازم به منظور دریافت بن کتاب را کارت طلبگی معتبر، کارت ملی و شماره رهگیری ثبت نام در سامانه ثبت نام عنوان کرد.
شایانفر با بیان اینکه یارانه پرداختی صرفا در نمایشگاه 26ام کتاب اعتبار دارد، ادامه داد: این یارانه تنها از طریق کارتخوان‌های نمایشگاه کتاب قابل استفاده خواهد بود.
وی مبلغ شارژشده هر کارت را 500 هزار ریال ذکر کرد که طلاب برای استفاده از آن باید 250 هزار ریال پرداخت کنند.
مسئول اداره تامین کتب واحدهای حوزوی خواهران با اشاره به محدود بودن یارانه اختصاص یافته از طلاب خواست تا در اسرع وقت در این سامانه ثبت نام کنند تا از یارانه در نظر گرفته شده بهره‌مند شوند.