کد مطلب: 85077 تعداد بازدید: ۴۵

نشست دانش آموختگان مدرسه علمیه کوثر(س) اصفهان

سه شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۳۰:۳۸
دومین  نشست مجمع عمومی دانش آموختگان مدرسه علمیه کوثر(س) برگزار شد

به گزارش خبرنگار حوزه از اصفهان، جلسه مجمع عمومی دانش آموختگان مدرسه علمیه کوثردر فضایی صمیمی با حضور خانم رضوی، نماینده قانونی سمن ها در استانداری، مدیر حوزه و اعضای کانون در سالن جلسات مدرسه علمیه کوثر برگزار شد.
در ابتداي نشست صديقه بهشتی نژاد مدیر مدرسه کوثر اصفهان، گزارش فعالیت های دانش آموختگان را ارائه کرد و در ادامه به بیان پیشنهاداتی در راستای کارایی و اثرگذاری هر چه بهتر فعالیت ها، تقویت ساختار مجمع و همچنین  استفاده از پتانسیل این مجمع برای پیشبرد اهداف مدرسه تاکید نمود.

در ادامه «خانم رضوی» نماینده قانونی سمن ها ضمن خرسندی از حضور در جلسه و ابراز امیدواری از این که نشست های تخصصی با سمن ها، ضمن ارتقاء سطح همکاری ها به اقدامات موثرتری برای کاهش وحل مسائل شود، در این  نشست پیشنهادات خود و نحوه ایجاد سمن را تشریح کرد.

در پایان این نشست، که با حضور دانش آموختگان ادوار مختلف حوزه برگزار شد، جلسه انتخابات برای تکمیل کادر انجمن برگزار شد و پس از انجام مراحل انتخابات از جمله تشریح ساز و کار انتخابات، اعلام کاندیداتوری داوطلبین و معرفی و ارائه برنامه ها،  دبیر  و 9 نفر به عنوان عضو هیات اجرایی انتخاب شدند.