کد مطلب: 79378 تعداد بازدید: ۱۱۸

فعالیت ۵۳ مدرسه علمیه خواهران در اصفهان

یکشنبه ۲۳ تير ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۲:۵۹
حوزه های علمیه خواهران اصفهان ظرفیت ها و شاخص های مهمی دارد که با شناسایی و ساماندهی آنان می توان تغییرات بزرگی در جامعه به وجود آورد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت حوزه علمیه خواهران استان اصفهان، حجت الاسلام غلامرضا بهرامی در نشستی با مدیرکل صدای و سیمای مرکز اصفهان با اشاره به وجود بیش از ۵۳ حوزه علمیه خواهران در استان، اظهار داشت: حوزه های علمیه خواهران اصفهان ظرفیت ها و شاخص های مهمی دارد که با شناسایی و ساماندهی آنان می توان تغییرات بزرگی در جامعه به وجود آورد و از آنها در مناسبت ها و موقعیت های مختلف و متناسب بهره برد.

مدیرکل صدا و سیمای اصفهان نیز با بیان اینکه تقویت و همکاری با حوزه های علمیه یکی از رسالت های صدا و سیما است، اظهار داشت: اگر بانوان طلبه و متعهد بیشتری داشته باشیم قطعاً در خانواده و در نهایت  در جامعه تاثیرگذار خواهند بود و بسیاری از آسیب های اجتماعی را از بین  خواهند برد.

وی با اعلام آمادگی برای تعامل با حوزه‌های علمیه خواهران تصریح کرد: می‌توان از بانوان طلبه توانمند و کارشناس و متخصص در رسانه استفاده کرد و بتوان در افقی شکوفا به اهداف و رسالت حوزه های علمیه خواهران دست یافت.