کد مطلب: 65818 تعداد بازدید: ۹۴

در مدرسه علمیه ریحانه النبی س خور و بیابانک تاکید شد:

راه امام و شهدا صراط مستقیم است

چهارشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۵:۱۲
امام جمعه خور و بیابانک در جمع بانوان طلبه مدرسه ریحانة النبی(س) با تاکید بر این که صراط مستقیم راه امام و شهداست، گفت: امام(ره)، انقلابی به تمام معنا بود و دنیا را متحول کرد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت حوزه علمیه خواهران استان اصفهان، نشست اخلاقی با سخنرانی حجت الاسلام  سید احمد مهدی نژاد امام جمعه خور و بیابانک و با حضور طلاب، اساتید، کادر و طلاب ورودی جدید و هیئت امنای مدرسه علمیه خواهران ریحانه النبی (س) این شهر برگزار شد.

حجت الاسلام مهدی نژاد در این نشست گفت: تمام مراجع ما سیاسی هستند و باید باشند، اصلا دین ما همین است؛ امام، انقلابی بود که دنیا را تکان داد، صراط مستقیم راه امام و شهداست.

امام جمعه خور و بیابانک افزود: علم و دانش امری است که توفیقش را به خوبان می دهند، هر کسی موفق به علم آموزی به ویژه علوم دینی نمی شود. باید همراه با علم آموزی، سیاست هم آموخت. حوزه باید در این زمینه بیشتر از قبل رشد کند.

وی در ادامه تاکید کرد: مرور و تکرار علم، تسبیح خداست، آنچه یاد گرفتید به دیگران نشر دهید، زیرا دانش دینی؛ آگاهی بر حلال و حرام خداست و بهترین علم همین علم دین است که همه علوم در آن جای دارد.

 در پایان این نشست از طلاب ممتاز تقدیر به عمل آمد.