کد مطلب: 64425 تعداد بازدید: ۱۷۰

برگزاري جلسه توجيهي ويژه طلاب مدرسه علمیه الزهرا المرضیه س اصفهان

سه شنبه ۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۳:۳۹
به مناسبت آغاز سال تحصيلي جديد جلسه توجيهي با سخنرانی خانم اشرف صدر ارحامی مدیر مدرسه علمیه خواهران الزهرا المرضیه سلام الله علیها اصفهان با حضور اساتيد، كادر و طلاب اين مدرسه برگزار شد.

خانم صدرارحام با اشاره به آیه  80 سوره اسراء گفت: صدق مهمترین وصف یک شخص در آغاز و انجام کارهاست، رمز شکست بسیاری از حرکتها نبود صداقت در آنها و قطع امداد الهی از آن است.

مدیر مدرسه علمیه خواهران  الزهرا المرضیه سلام الله علیها چهار وظیفه ی اصلی حوزه هاي علميه را شامل: تفقه در دین و فهم عمیق در دین، ابلاغ و انتشار و رساندن پیام دین به روشهای مختلف، اجرای دین و پذیرش مسئولیت های اجتماعی در راستای احیای امر اهل بیت علیهم السلام ، دفاع از دین به خصوص ورود به بحثهای شبهه شناسی و شبهه زدائی بيان كرد.

وي يادآور شد: بايد خداوند را به سبب اينكه به ما توفیق داد بخشی از عمرمان را صرف کاری کنیم که مربوط به دین است شاكر باشيم و بدانید در طول زندگی انسان گاهی در جایگاهی قرار می گیرد که این جایگاه خاص است، از این بابت فرصت را غنیمت بشمارید، خداوند شما را برای آن جایگاه خاص انتخاب کرده است.

مدیر مدرسه علمیه خواهران  الزهرا المرضیه سلام الله علیها اصفهان در پایان از طلاب خواست تا نشاط علمی داشته باشند، با رعایت نظم و انضباط به خودشان احترام بگذارند و با رعایت پوشش و حجاب مناسب، شأن طلبگی را حفظ نمایند.