کد مطلب: 62146 تعداد بازدید: ۱۲۱

از سوی مدیریت حوزه علمیه خواهران اصفهان برگزار می شود:

دوره آموزشی «سواد رسانه و جنگ نرم»

پنجشنبه ۱۴ تير ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۵:۴۱
معاون فرهنگی مدیریت حوزه علمیه خواهران استان اصفهان از برگزاری دوره آموزشی «سواد رسانه و جنگ نرم» خبر داد.

صدیقه بهشتی معاون فرهنگی مدیریت حوزه علمیه خوهران گفت: دوره آموزشی «سواد رسانه و جنگ نرم» ویژه اساتید و مبلغان فعال از هفته آینده در مدیریت حوزه های علمیه خواهران استان اصفهان برگزار خواهد شد.

وی تصریح نمود: با توجه با اینکه امروزه رسانه ها نقش و تأثیر به سزایی در نوع نگاه به پدیده های جهان دارد و از واقعیت های عصر ارتباطات، استفاده قدرت های بزرگ از رشد و توسعه ی فراگیر و پرشتاب رسانه ها برای تسلط بر سایر ملت ها است و گریزی از دسترسی مردم به انواع رسانه ها در جهان وجود ندارد به همین سبب بهترین شیوه مقابله با جنگ نرم رسانه ها افزایش بصیرت برای استفاده از رسانه ها یعنی همان سواد رسانه ای است از این رو معاونت فرهنگی مدیریت حوزه علمیه خواهران استان اصفهان اقدام به برگزاری این دوره آموزشی ویژه اساتید و مبلغان نموده است.

معاون فرهنگی مدیریت حوزه علمیه خواهران اصفهان افزود: این دوره در دو سطح مقدماتی و تکمیلی برگزار خواهد شد.

وی سر فصل های دوره مقدماتی را شامل: مبانی و ابعاد جنگ نرم، مدل های جنگ نرم، عملیات روانی، طراحان و مدیران و مقابله با جنگ نرم  و سرفصل های دوره تکمیلی را سواد رسانه، بازی های رایانه ای، عملیات روانی، پیام رسان های خارجی و داخلی عنوان کرد.

معاون فرهنگی مدیریت حوزه علمیه خواهران اصفهان گفت: در این دوره از اساتید مبرز دانشگاه امیر المومنین و اعضای هیئت علمی دانشگاه امام حسین(ع) استفاده می شود.

خانم بهشتی یادآور شد: دوره مقدماتی دوره آموزشی «سواد رسانه و جنگ نرم» با حضور 43 نفر از اساتید و مبلغان از روز شنبه 16 الی 25 تیر سال جاری در سالن اجتماعات این مدیریت برگزار خواهدشد.

وی گفت: در پایان دوره تکمیلی به شرکت کنندگان گواهی شرکت در دوره اعطا خواهد شد.