کد مطلب: 60934 تعداد بازدید: ۱۴۲

برگزاری ویژه برنامه سوم خرداد، در مدرسه علمیه خواهران زهرائیه نجف آباد

پنجشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۴:۴۳
ویژه برنامه سوم خرداد همراه با ضیافت افطار با حضور حجت الاسلام مصطفی حسناتی، امام جمعه نجف آباد، اصغر حبیبی آزاده و جانباز هشت سال دفاع مقدس و 500 نفر از اساتید، طلاب و خانواده هایشان و همچنین هیأت امناء مدرسه علمیه خواهران زهرائیه نجف آباد برگزار شد.

حجت الاسلام حسناتی،در این نشست ضمن خیر مقدم و گرامی داشت یوم الله سوم خرداد گفت: انبیا و اولیا آمدند تا انسان را از حیوان شدن نجات دهند و باید قرآن و اهل بیت را شناخت تا بتوان آنها را حفظ کرد و این همان کاری بود که شهدا کردند.

وی افزود: همه مردم به ویژه طلاب برای داشتن کشوری آزاد و سربلند باید به دنبال احیای سبک زندگی شهدا باشند.

در ادامه این برنامه سرهنگ حبیبی روندی از شروع جنگ، آزادی خرمشهر و عملیات بیت المقدس را بیان نمود و گفت: آمریکایی ها، اروپایی ها و عربهای حوزه خلیج فارس و در یک کلمه همه دنیا دست در دست هم دادند و با حمایت از دشمن ایران، جنگ را آغاز نمودند.

وی با اشاره به اعتماد امام خمینی رحمه الله علیه به جوانان ایرانی بیان کرد؛ بیشتر فرماندهان جنگ نوجوان و جوان بودند و در سن بین 17 تا 25 سال داشتند در حالی که امروزه به جوانان بها داده نمی شود و در شرایطی که امروزه هم جنگ ادامه دارد و هم دفاع باید ادامه داشته باشد، دشمن در تلاش است و بزرگترین هنرش این است که روحیه مقاومت و آمادگی برای مقاومت را از یک ملت بگیرد.

آقای حبیبی با اشاره به عملیات آزادی خرمشهر و سختی کار در آن زمان بیان کرد؛ امروزه خرمشهرهایی از دست ما گرفته شده که تلاش بیشتری برای باز پس گرفتن آنها می طلبد: خرمشهر اقتصاد، خرمشهر فرهنگ، خرمشهر دیپلماسی، خرمشهر صنعت، خرمشهر عاطفه و ... که همه را باید باز پس بگیریم.