کد مطلب: 60876 تعداد بازدید: ۱۷۷

جهاد ادامه دارد/نوع جبهه تغییر کرده است

چهارشنبه ۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۴:۳۵
استاد حوزه گفت: ملتی که فلسفه شهادت ندارد، اصالت ندارد، ملتی که تعبیری به نام رمضان دارد از گرسنگی ابایی ندارد و ما باید از روحیه شهدا الگو بگیریم و در این جهاد مقاومت کنیم.

به گزارش پایگاه خبری - اطلاع رسانی حوزه های علمیه خواهران، نشست سیاسی با سخنرانی  هاجر انجمنی، استاد حوزه با حضور مدیر، اساتید و طلاب در مدرسه علمیه حضرت نرجس خاتون (سلام الله) شاهین شهر برگزار شد.


این استاد حوزوی رمز موفقیت در نظام سیاسی را عبرت گرفتن از گذشته دانست و گفت: با این کار تاریخ تکرار نخواهد شد.


وی هدف از انقلاب اسلامی را ایجاد سبک جدیدی در زندگی انسان بیان کرد: نتیجه آن  شایسته سالاری و حفظ انسانیت انسان است.


استاد حوزه با اشاره به قوانین ایالات متحده گفت: که یکی از قانون های مندرج این است که وقتی دشمن به سمت تو آمد فرار نکن و اگر عقب نشینی کرد،حمله کنید، یعنی اگر وارد مذاکره شدید حمله ور می شود.


وی در مورد آمریکا گفت: اصل جنس ترامپ هم آمریکایی است و با آمدن ترامپ هیچ تغییری در سیستم آمریکایی ایجاد نشده هرچند رئیس جمهور های قبلی دستکشی مخملین بر دستان چوبین خود داشتند اما الان ترامپ اصل سیاست آمریکایی را بدون پوشش نشان می دهد.


استاد حوزه گفت: ملتی که فلسفه شهادت ندارد، اصالت ندارد، ملتی که تعبیری به نام رمضان دارد از گرسنگی ابایی ندارد و ما باید از روحیه شهدایی الگو بگیریم و در این جهاد مقاومت کنیم.

 انجمنی در بیان فلسفه چفیه مقام معظم رهبری گفت: یعنی اینکه ما هنوز هم در حال جهادیم ، فقط جبهه ما تغییر کرده است و تا وقتی روحیه خود کم بینی در دولت ایران هست، همین آش و همین کاسه است، تا زمانی که امیدمان به برجام و بیرون از کشور است، مشکل هم وجود دارد و حل مشکلات هم به خود کشور برمی گردد.


وی با اشاره به کلام مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه ایران در عدم استفاده از سرمایه های ملی و نخبگانش رتبه اول را دارد گفت: از این نیروها استفاده که نشد،  هیچ امید به استفاده در آینده هم نیست.

استاد حوزه در ادامه با اشاره به کلام حضرت امام خمینی (ره) را که می فرمایند تا وقتی چشممان به پارچه و منسوجات خارجی باشد، تا وقتی باور نکنیم آدم هستیم به جایی نمی رسیم، بر حفظ نظام و استفاده از کالای ایرانی تاکید کرد.