کد مطلب: 60659 تعداد بازدید: ۱۷۸

برگزاری جلسه معارفه رئیس هیات امناء مدسه علمیه خواهران حضرت نرجس س یزدانشهر

شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۵:۴۲
جلسه معارفه رئیس هیات امنای مدرسه علمیه خواهران حضرت نرجس(س) یزدانشهر با سخنرانی «حجت الاسلام والمسلمین سید مهدی ابطحی»، مدیر حوزه علمیه خواهران استان اصفهان برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین ابطحی در این جلسه گفت: خداوند را به جهت راهی که در آن قرار گرفته اید شاکر باشید، حتما در زندگی خود کار شایسته ای انجام داده اید که امام زمان (عج) به شما لطف کرده است وشما را سرباز خود قرار داده است.

مدیر حوزه علمیه خواهران استان اصفهان افزود: ازامام صادق(ع) در فضیلت دعای عهد آمده است که هر کس چهل صبح این دعا را بخواند امام زمان(عج) را زیارت می کند واگر بمیرد خداوند اورا از قبر بیرون می آورد، در حالی که از یاوران حضرت مهدی(عج) باشد.

وی ادامه داد: در این دعا می خوانیم (اللهم ان حال بینی وبینه الموت الذی جعلته علی عبادک حتما مقضیا فاخرجنی من قبری موتزرا کفنی شاهرا سیفی مجردا قناتی ملبیا دعوت الداعی فی الحاضر والبادی ) یعنی خدایا اگر بین من و امام زمان(عج) بواسطه مرگ جدایی افتاد پس وقتی ایشان ظهور کردند مرا از قبر خارج کن در حالی که کفن پوشیده، شمشیر از نیام بیرون آورم و لبیک گویان دعوت ایشان را اجابت کنم و مردم شهر و بیابان را به سوی ایشان دعوت کنم. بنابراین بهترین شغل حتی در زمان ظهور امام زمان(عج) تبلیغ و سربازی حضرت ولی عصر(عج)  که همان طلبگی ست می باشد.

مدیر حوزه های علمیه خواهران استان اصفهان ضمن تشکر از زحمات حجت الاسلام والمسلمین مرحوم حاج شیخ رضا حججی موسس سابق مدرسه علمیه خواهران حضرت نرجس(س) یزدانشهر گفت: حجت الاسلام والمسلمین مرحوم حججی با وجود ضعف وبیماری، تلاش زیادی برای تاسیس این حوزه به عمل آوردند، از فرزند صالح ایشان نیز تشکر و قدردانی می نمایم و از ایشان می خواهم تا راه پدر را ادامه دهند.

وی در ادامه از زحمات حجت الاسلام نهازی که به مدت یکسال مسئولیت ریاست هیات امنای این مدرسه را به عهده گرفتند تشکر و قدردانی نمود و حجت الاسلام والمسلمین مصطفی ناطق را به عنوان رئیس هیات امناء مدرسه علمیه خواهران حضرت نرجس(س) یزدانشهر معرفی کرد.