کد مطلب: 60490 تعداد بازدید: ۱۹۲

معاون آموزش حوزه علمیه خواهران استان اصفهان خبر داد

عملکرد بسیار موفق بانوان اصفهانی در جشنواره الگو‌های برتر تدریس حوزه‌های علمیه خواهران

چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۴:۵۸
معاون آموزش حوزه علمیه خواهران استان اصفهان با بیان اینکه استادان حوزه‌های علمیه خواهران در مرحله کشوری جشنواره الگوهای برتر تدریس عملکرد بسیار موفقی داشتند، گفت: از تعداد 42 نفر شرکت‌کننده استان اصفهان در این جشنواره تعداد 25 نفر به مرحله کشوری راه یافتند و به اختتامیه این جشنواره نیز دعوت شدند و «خانم حسینی» از استادان حوزه‌ علمیه خواهران استان اصفهان نیز موفق به کسب رتبه دوم در رشته تفسیر شد.

«خانم زهرا شفیعی» معاون آموزش حوزه علمیه خواهران استان اصفهان در گفت‌و‌گو با خبرنگار پایگاه خبری اطلاع‌رسانی حوزه‌های علمیه خواهران از اصفهان، بیان کرد: در سه سال گذشته معاونت آموزش حوزه‌های علمیه خواهران اقدام به برگزاری جشنواره علمی استادان حوزه، با عنوان «الگوهای برتر تدریس» کرده است.

معاون آموزش حوزه علمیه خواهران استان اصفهان  عنوان کرد: این طرح موجب می‌شود تا نقاط مثبت و ضعف استادان حوزه‌های علمیه خواهران شناسایی شده و آن‌ها را بیش از پیش به کیفیت‌افزایی در تدریس تشویق می‌کند.

وی افزود: جشنواره الگو‌های برتر تدریس در دو مرحله استانی و کشوری برگزار می‌شود که در مرحله استانی، استادان حوزه‌ّهای علمیه خواهران باید در یک لوح فشرده تدریس خود را ارائه داده و در آزمون کتبی نیز شرکت کنند.

خانم شفیعی با بیان اینکه استادان حوزه‌های علمیه خواهران در مرحله کشوری جشنواره الگوهای برتر تدریس عملکرد بسیار موفقی داشتند، عنوان کرد: از تعداد 42 نفر شرکت‌کننده استان اصفهان در این جشنواره تعداد 25نفر به مرحله کشوری راه یافتند و به اختتامیه این جشنواره نیز دعوت شدند و «خانم حسینی» از استادان حوزه‌ علمیه خواهران استان اصفهان نیز موفق به کسب رتبه دوم در رشته تفسیر شد.

معاون آموزش حوزه علمیه خواهران استان اصفهان خاطرنشان کرد: جشنواره الگوهای برتر تدریس در دو رشته تفسیر و علوم قرآنی برای تمام استادان خواهر حوزه‌های علمیه خواهران که مجوز تدریس دروس تفسیر و علوم قرآن داشتند برگزار شد.