کد مطلب: 58885 تعداد بازدید: ۱۵۴

بازدید مدیر حوزه های علمیه خواهران کشور از مدرسه کوثر اصفهان

پنجشنبه ۶ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۰:۲۰
مدیر حوزه های علمیه خواهران کشور گفت: ما به دنبال اثرگستری طلاب خواهر هستیم، لذا بخش دانش آموختگان را تبدیل به مرکز دانش آموختگان می کنیم تا با تدابیر مختلف از وجودشان استفاده شود .

مدیر حوزه های علمیه خواهران کشور به همراه حجت الاسلام مهدی ابطحی مدیریت حوزه های علمیه خواهران استان اصفهان وهیئت همراه، در حوزه علمیه کوثر اصفهان از  بخش‌های گوناگون این مدرسه بازدید کرد.

حجت الاسلام و المسلمین عبداالکریم بهجت پور، مدیر حوزه های علمیه خواهران، با حضور در مدرسه علمیه کوثر ضمن بازدید از بخش‌های گوناگون این مدرسه، با طلاب و اساتید این مدرسه دیدار داشت.

وی در ابتدای نشست دوستانه با طلاب و اساتید مدرسه کوثر ضمن تبریک اعیاد شعبانیه ابراز داشت: حوزه علمیه قطعا حامی خانمهاست، ما به دنبال اثرگستری طلاب خواهر هستیم، لذا بخش دانش آموختگان را تبدیل به مرکز دانش آموختگان می کنیم تا با تدابیر مختلف از وجودشان استفاده شود .

حجت الاسلام و المسلمین بهجت پور در ادامه خاطر نشان کرد: قبل از هر چیزی آنچه آسیب زاست این است که حوزه خواهران را محلی برای اشتغال خواهران تلقی کنیم، حوزه علمیه مکانی فاخر است و طلاب حوزه های علمیه خواهران بدانند، برای اینکه در خط پیامبران و حضرت زهرای مرضیه(س) و زینب کبری(س) قرار بگیرند و تاریخ ساز شوند، باید مهارت پیدا کنند که چگونه ارزشها را به جامعه بیاورند وضد ارزشها را از جامعه پاک کنند.

وی با اشاره به ارزشهای والای علم آموزی خطاب به طلاب افزود: گاهی حوزه های علمیه و طلبه ها هدفشان را گم می کنند، هدف نباید گم شود گاهی در اوج برنامه ریزی هدفمان را گم می کنیم وقتی در حوزه ها انگیزه ها را می سنجیم نباید هدف طلاب اشتغال و کسب در آمد باشد.

حجت الاسلام و المسلمین بهجت پور اظهار داشت: واقعا حیف است انگیزه از آمدن به حوزه مادی باشد، باید کاری کنیم که لحظه به لحظه تان احساس کنید امام زمان به شما نظر دارد و مطمئن باشید امام زمان تک تک ما را وارسی می کند و نیت ها و انگیزه هایمان را می داند، اگر هدف خدایی باشد، دنیایمان هم تامین خواهد شد چون خدا ضامن ما شده است.