کد مطلب: 57284 تعداد بازدید: ۱۲۸

استاد حوزه:

فرزندانی با شعار و رفتار جهادی تربیت کنیم

چهارشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۱۹:۱۹
«خانم سالک» گفت: برای در امان ماندن از فتنه های زمانه باید فرزندانی با شعار و رفتار جهادی تربیت کنیم.

به گزارش پایگاه خبری- اطلاع رسانی حوزه های علمیه خواهران «خانم سالک» استاد اخلاق حوزه علمیه خواهران نجف آباد به مناسبت شهادت حضرت ام البنین و روز تکریم مادران و همسران شهدا در مدرسه علمیه خواهران زهرائیه نجف آباد، خانواده های شهدا را زینب های زمان خطاب کرد و گفت: باید زینب وار راه شهدا را تا فرج و ظهور حضرت صاحب الزمان «عجل الله تعالی فرجه الشریف» ادامه دهیم.

 وی با بیان اینکه جهاد اکبر جنگ بین عقل و قلب است، از قلب به عنوان شهود نام برد و گفت: حضرت زینب سلام الله علیها به مقام شهود رسید و به همین دلیل بود که پا به پای حسین و امام زمانش در تمام سنگرهای حضور داشت.

خانم سالک در ادامه گفت: باید کلام و بیان در دفاع از اسلام و انقلاب قوی باشد، همانگونه که حضرت زینب را با این مصائبی که دیده بود منزل به منزل می بردند و آزار می دادند اما ایشان نگذاشت خون برادران و فرزندانش به هدر رود و با صدایی علی گونه حتی در مجلس یزید به بیان حقایق پرداخت و افشاگری کرد.

وی ضمن دعوت از حضار به قرائت خطبه های حضرت زینب گفت: یزیدیان هنوز هم هستند و برای در امان ماندن از فتنه های زمانه باید فرزندانمان را طوری تربیت کنیم که شعارشان جهادی باشد و جهادی عمل کنند.

در پایان این مراسم از خانواده های ایثارگر توسط مدیر مدرسه علمیه خواهران زهرائیه نجف آباد  تقدیر به عمل آمد.