کد مطلب: 56544 تعداد بازدید: ۲۰۷

به همت معاونت فرهنگی – تبلیغی حوزه علمیه خواهران استان اصفهان برگزار می شود

مراسم تقدیر از برگزیدگان دومین جشنواره کتاب یار

چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۴:۵۳
به همت معاونت فرهنگی- تبلیغی حوزه علمیه خواهران استان اصفهان مراسم تقدیر از برگزیدگان دومین جشنواره کتاب یار در سال 1396 برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری-اطلاع رسانی حوزه های علمیه خواهران، «خانم صدیقه بهشتی»، معاون فرهنگی-تبلیغی حوزه علمیه خواهران استان اصفهان با اشاره به برگزاری مراسم تقدیر از برگزیدگان دومین دوره جشنواره کتاب یار در هفتم اسفند ماه سال جاری تصریح کرد: در این دوره 39 نفر از شرکت کنندگان مدارس علمیه استان جزو برگزیدگان انتخاب شدند.

وی تعداد شرکت کنندگان در این جشنواره را 4 هزار پانصد و نود چهار نفر عنوان کرد که از این تعداد 533 نفر به مرحله نهایی راه پیدا کردند .

وی یادآور شد: این مسابقه طی سه فصل تابستان، پاییز و زمستان برگزار شده است که تعداد 39 نفر موفق به کسب امتیاز لازم به عنوان برگزیدگان جشنواره کتاب یار شدند.

 معاون فرهنگی- تبلیغی حوزه علمیه خواهران استان اصفهان گفت: با توجه به منویات رهبر کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی (ره)و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و نیاز به مقابله با هجمه های دشمنان اسلام جشنواره کتاب یار با هدف ترویج و توسعه فرهنگ کتابخوانی در بین خواهران حوزوی، به عنوان پرچمداران دفاع از عرصه فرهنگ و معارف اسلام ناب محمدی، برگزار شده است.