کد مطلب: 54941 تعداد بازدید: ۱۶۴

در مدرسه علمیه خواهران زهرائیه نجف آباد بیان شد:

بصیرت سیاسی ضامن مقابله با نقشه های دشمن

پنجشنبه ۲۸ دى ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۷:۴۹
جلسه اخلاقی-سیاسی با سخنرانی «حجت الاسلام مهدی امان اللهی» استاد و مبلغ حوزه علمیه و حضور 50 نفر از اساتید مدارس علمیه خواهران شهرستان نجف آباد به میزبانی مدرسه علمیه زهرائیه این شهر برگزار شد.

حجت الاسلام امان اللهی در این نشست با بیان ویژگی هایی استاد و مبلغ حوزه های علمیه به آیه 122 سوره توبه اشاره کرد و گفت: یک مبلغ دینی و استاد حوزه باید ویژه گی هایی چون: تحصیل، تهذیب، به صورت تیمی کارکردن، توکل، تحمل و تغافل کردن را در طلبه تقویت کند.

وی با اشاره به اهمیت بحث اخلاق در کلاس های درسی گفت: باید در کنار تدریس، اخلاق هم گوشزد شود حتی اگر بیشتر از پنج دقیقه نتوان به آن اختصاص داد و بهتر است مثال هایی که برای درس زده می شود از مثال های تربیتی در زمینه مسائل خانواده باشد.

حجت الاسلام امان اللهی در ادامه سخنان خود به فضای مجازی اشاره کرد و گفت: به هیچ عنوان از ابزار دشمن مانند: تلگرام و اینستاگرام برای کار فرهنگی استفاده نشود که این کار غلط و عبثی است.

وی در پایان به مسائل روز اشاره کرد و گفت: دو قطبی سازی از صدر اسلام بوده است و یکی از شاخصه هایی است که دشمن در انقلاب هایی که صورت می گیرد بهره کافی را از آن می برد و اهداف خود را به واسطه آن پیش می برد، بصیرت سیاسی بهترین گزینه برای در امان ماندن از این آسیب است.