کد مطلب: 53788 تعداد بازدید: ۲۲۹

فرمانده ی ناحیه مقاومت بسیج فریدن

وضعیت امروز جامعه ما بیش از هر زمان دیگری نیاز به روشنگری و تبیین دارد.

چهارشنبه ۶ دى ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۴:۵۷
نشست سیاسی به مناسبت 9 دی با موضوع بصیرت افزایی با حضور اساتید، کادر و طلاب در سالن اجتماعات مدرسه الزهرا س فریدن برگزار گردید.

 

«سرهنگ احسان سروش کاشانی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدن» در این نشست گفت: امام خمینی(ره) و امام خامنه ای(مدظله العالی)؛ دین اسلام، رهبری الهی و مردم را سه رکن اساسی انقلاب بیان نموده اند که هر کدام از این سه رکن دچار مشکل شوند، حرکت الهی به زمین خواهد خورد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج فریدن با اشاره به اینکه پیروزی 9 دی محصول اتحاد و همدلی مردم بود بیان داشت: امروز جریان اسلام در برابر تمام جریان باطل ایستاده است، در ایران جریان اسلام از کشورهای دیگر بیشتر جوشش دارد پس دشمن در براندازی جمهوری اسلامی ایران یک لحظه نمی خوابد.

سرهنگ سروش در ادامه بیان نمود: حق را بشناسید آن وقت اهل حق را می شناسید. هرکس از محور نظام و انقلاب و ارزشها فاصله بگیرد، مورد حمایت نمی باشد.

سرهنگ سروش تصریح نمود: امروز هر جا که هستید مسجدها را در دست بگیرید و جهاد کنید . فاصله گرفتن از تعالیم دین و قرآن در جامعه امروز ما بر کسی پوشیده نیست. جامعه ما با جامعه اسلامی چقدر فاصله دارد؟ اگر از تعالیم قرآن استفاده کنیم زندگی ما چه جایگاهی پیدا می کند؟ آن وقت دیگر اصلاً نه آمریکا، نه اسرائیل و نه هیچ دشمنی می تواند بر ما فشار وارد کند. ولی وقتی دنیا گرا و دنیا طلب باشیم، مسلم است که مشکلات ما و معیارهای ما تفاوت پیدا می کند. دشمن دارد معیارها را در ذهن ما تغییر می دهد .

وی در پایان با اشاره به فتنه سال 88 بیان داشت: برای براندازی نظام، فتنه سال 88 از یک سال قبل برنامه ریزی شده بود و برای این فتنه از عناصر مختلفی مانند بازیگران، ورزشکاران و چهره های دیگر استفاده نمودند. همچنین از سلاح های گرم و سرد نیز استفاده نمودند که در نهایت جریان 9 دی ماه سال 88 با پیروزی جبهه حق بر باطل و حمایت عموم مردم جمهوری اسلامی ایران خاتمه یافت.