کد مطلب: 53052 تعداد بازدید: ۱۵۴

برگزاری نشست سیاسی در مدرسه علمیه حضرت حکیمه سلام الله علیها سپاهانشهر

سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۲:۳۰
به گزارش روابط عمومی مدیریت حوزه علمیه خواهران اصفهان نشست سیاسی با سخنرانی « رمضانعلی غلامرضایی » کارشناس و تحلیل گر مسائل سیاسی با حضور اساتید و کادر در مدرسه علیمه خواهران حضرت حکیمه (سلام الله علیها) سپاهانشهر برگزار شد.

غلامرضایی در این نشست گفت: داعش به وجود آمد تا جمهوری اسلامی را ناامن کند و امنیتی که جمهوری اسلامی دارد به خاطر وجود رهبری بصیر، آگاه و شجاع و انسان های فداکاری چون شهیدحججی است.

وی گفت: هر کشوری بخواهد بر جهان مسلط باشد باید بر خاورمیانه مسلط شود.

غلامرضایی چهار دلیل آمریکا برای در اختیار قرار دادن فلسطین به صهیونیسم را موقعیت ژئو استراتژیک، ژئو پلیتیک جغرافیایی، ژئو پلیتیک اقتصادی، ژئو پلیتیک فرهنگی دانست.

کارشناس و تحلیل گر مسائل سیاسی تصریح کرد: هر چه نیروهایی داعش و متجاوز در خاورمیانه باشد باعث امنیت اسرائیل در منطقه خواهد بود و مشکل امریکا نیروهای مقاومت است.

غلامرضایی بیان کرد: 12 کشور از داعش حمایت می‌کرد و این پیروزی برای آنها سخت بود.

وی خاطر نشان کرد: هدف دشمنان این بود که پس از تسلط بر سوریه و عراق سراغ جمهوری اسلامی بیاند ولی با تدابیر رهبر معظم انقلاب این امر میسر نشد و در رابطه با کردستان عراق نیز قصد ایجاد اسرائیل دوم در منطقه را داشتند تا با ایران هم مرز ‌شوند و سپس امنیت جمهوری اسلامی به خطر می‌افتد.

وی در آخر به حمایتهای ترامپ از اسرائیل اشاره کرد و گفت: ترامپ با مسلمانان اعلام جنگ کرده است و نسبت به اعتقادات مسلمانان بی اعتنا است.

وی گفت: هر قدروحدت بینمسلمانان بیشتر شود دشمنان هیچ غلطی نمی‌توانند بکند و نباید به مسئله فلسطین بی اعتنا باشیم.