کد مطلب: 52801 تعداد بازدید: ۱۵۷

برگزاري نشست سياسي با موضوع بصيرت افزايي در مدرسه علميه فاطمه الزهراء س اصفهان

شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۳:۴۵
نشست سياسي با موضوع بصيرت افزايي با سخنراني حجت الاسلام ميثم حاج احمدمسئول سازمان بسيج طلاب و روحانيون استان اصفهان و با حضور طلاب مدرسه علمیه خواهران فاطمه الزهراء(س) اصفهان برگزار گرديد.

حجت الاسلام حاج احمد گفت: مردم با توجه به وضعيت اقتصادي سختي كه برايشان به وجود آمده است از دين گريزان شده اند، وظيفه طلاب است كه آنچه آموزش مي بينند به مردم انتقال دهند و از فرهنگ اسلامي كمرنگ شده بين مردم دفاع كنند.طلبه بايد در بين مردم حضور داشته باشند، هرچه ما از مردم دورتر باشيم آنها به سمت پرتگاه نزديكتر مي شوند.

وي در ادامه گفت: طلاب بايد در جلسات تبليغي شان بحث هاي انقلابي، ولايت فقيه، گفتمان انقلاب و خط مشي انقلاب را براي مردم تبيين كنند.

مسئول سازمان بسيج طلاب و روحانيون استان اصفهان در ادامه بحث  خاطر نشان كرد: هر پديده شومي كه در منطقه اتفاق مي افتد داراي يك سري خيرات نيز مي باشد، مثلا پديده داعش علي رغم بسياري از خرابي ها و كشتارها و...كه داشت كدهايي را به مانشان داد.

وي در پايان به بيان بعضي از مصاديق خيرات پديده داعش پرداخت و گفت: پديده داعش باعث شد دشمن واقعيمان را بشناسيم . مبارزه با اسلام تقلبي و آشكار شدن قدرتمان در منطقه، همبستگي داخلي و باز شدن دوباره  باب شهادت، از ديگر خيرات اين پديده بود.