کد مطلب: 52571 تعداد بازدید: ۱۲۵

برگزاری نشستی ویژه ی پدران و همسران طلاب مدرسه علمیه خواهران زهرائیه س نجف آباد

سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۴۱:۵۹
نشستی ویژه پدران و همسران طلاب با حضور «حجت الاسلام حسن منتظری»، معاونت تهذیب حوزه علمیه برادران و کارشناس مباحث تربیتی و خانواده در مدرسه علمیه خواهران زهرائیه نجف آباد برگزار گردید.

حجت الاسلام منتظری، کارشناس مباحث تربیتی و خانواده با حضور در جمع پدران و همسران طلاب به بیان اهمیت و ارزش حوزه و افرادی که دراین مکان مشغول به تحصیل هستند؛ پرداخت و گفت: هر چه معرفت انسان ها بالا رود به ارزش و مقام ایشان افزوده می شود.

وی در ادامه به محوریت ویژگی های زنان و یاری رساندن به همسران و درک آنان در زندگی و در ادامه تحصیل توجه به روحیات ایشان پرداخت.

کارشناس مباحث تربیتی و خانواده با اشاره به گسترش استفاده از تلفن همراه و آسیب های وارده از طریق آن به خانواده ها به بحث مدیریت زمان و آفت های تلفن همراه پرداخت و گفت: در صورتی که پدر یا همسر در خانواده برای اعضای خانواده وقت کافی بگذارد و در کنار ایشان در امور زندگی همراهی کند بسیاری از آفت ها کاسته می شود.

خانم امیرخانی مدیر مدرسه علمیه خواهران زهرائیه در رابطه با ضرورت برگزاری این گونه جلسات گفت: برگزاری جلسات برای پدران و همسران طلاب از این نظر که می تواند مشکل خانوادگی بعضی از طلّاب متأهل را کاهش دهد حائز اهمیت است همانگونه که در سال های گذشته چنین اثراتی داشته است.

وی افزود: ارتباط پدران و همسران با مسئولین حوزه و رفت و آمد ایشان در فضای حوزه باعث ایجاد شرایط بهتر برای رسیدگی به مشکلات طلاب می شود.