کد مطلب: 52337 تعداد بازدید: ۱۱۳

در مدرسه علمیه خواهران ریحانه النبی س شهرستان خور و بیابانک بیان شد:

حوزه های علمیه باید سبک زندگی اسلامی را جدی بگیرد و این مباحث را آموزش و ترویج دهد.

شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۳۶:۰۰
نشست فرهنگی با سخنرانی «سرهنگ مصطفی تاج الدینی» فرمانده سپاه پاسداران خور و بیابانک با حضور اساتید و کادر مدرسه علمیه خواهران ریحانه النبی(س) این شهرستان برگزار گردید.

در این نشست سرهنگ تاج الدینی گفت: بسیجیان در عرصه دفاع مقدس و در جنگ با سوریه موفقیت وسربلندی های متعدی به بار آوردند، رزمندگان بسیجی در تهران گردان های خود ساخته تشکیل می دادند و برای دفاع اعزام می شدند.که اکنون با توکل خدا و وعده صادق سردار سلیمانی طی دو ماه سفره این تکفیریان جمع شد.

وی ادامه داد: نکته حائز اهمیت این است که دچار اشتباه نشویم، چون داعشی های وطنی سعی دارند این پیروزی را به کام ملت تلخ کنند، همانند حادثه ایی که اخیراٌ در مصر رخ داده است.

آقای تاج الدینی تأکید کرد: داعش موجود نیست که بگوییم دیگر از بین رفته است، داعش یک غده سرطانی است. ممکن است فردا در فضای مجازی بگویند که ما عنوان کردیم داعش از بین رفت و بگویند چرا فلان اتفاق در سوریه افتاد؟در جواب این ابلهان باید هشیارانه عمل کرد.

فرمانده سپاه پاسداران در خصوص زلزله اخیر کرمانشاه افزود: سربازان گردان های فاطمی اکنون در حال خدمت گزاری و بازسازی مناطق زلزله زده هستند، این نشان می دهد که کار جهاد همیشه هست .

آقای تاج الدینی خاطر نشان کرد: اقدام خواهران در زمینه تربیت خانواده شیعی بسیار مؤثر خواهد بود، حوزه های علمیه باید سبک زندگی اسلامی را جدی بگیرد و این مباحث را آموزش و ترویج دهد.

سرهنگ سپاه پاسداران در پایان این نشست بیان کرد: بنیان فکری انقلابی باید حفظ شود، اسناد لانه جاسوسی باید برای طلاب تدریس و بازخوانی شود.بازخوانی این اسناد بسیار راه گشاست و راه های مکر دشمن را اشکار می کند.