کد مطلب: 51050 تعداد بازدید: ۱۳۴

برگزاری نشست سیاسی با موضوع استکبار ستیزی در مدرسه علمیه فاطمه الزهراس شهر ورزنه

دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۵۷:۱۸
نشست سیاسی با موضوع «استکبار ستیزی»در مدرسه علمیه فاطمه الزهرا (س) ورزنه با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین میثم حاجی احمد، مسئول بسیج طلاب استان اصفهان و با حضور طلاب ، کادر و اساتید این مدرسه برگزار شد.

آقای حاجی احمد، در این نشست گفت: در مورد استکبار ستیزی باید به بیان چند مطلب بپردازیم و اولین مطلب این است که چگونه مساله استکبار ستیزی را زنده نگه داریم و گفتمان رهبری را اجرا کنیم، مطالب بعدی شناخت آمریکا و کارهایی که بر علیه ایران انجام دادند و وظایف طلاب در این زمینه است.

مسئول بسیج طلاب استان اصفهان با اشاره به مساله ی برجام و نتایج آن افزود: در مساله ی برجام هم سیاستمداران و هم مردم ایران متوجه شدند که آمریکا به هیچ کدام از عهدهایش پایبند نیست و به هیچ  عنوان با ما کنار نخواهد آمد، همچنان که در قرآن داریم که یهود راضی نمی شود مگر اینکه بتواند آیین شما را عوض کند.

حجت الاسلام و المسلمین میثم حاجی احمد ادامه داد: آمریکا ایران را حامی تروریست و ناقص حقوق بشر می داند ولی سلاح مورد استفاده ی داعش ساخت کشور آمریکا است.

وی ادامه داد: امام خمینی(ره) فرمودند: این محرم و صفر است که اسلام را زنده نگه داشته است و استکبار ستیزی در جریان عاشورا موج می زند و باید از این جریان برای بیداری مردم استفاده کنیم و شور حسینی را با شعور حسینی همراه کنیم .

مسئول بسیج طلاب استان اصفهان با اشاره به وظیفه ی طلاب گفت: مرجعیت و ولایت مداری باید در بین مردم تبلیغ شود و در ذهن مردم نهادینه شود .

حجت الاسلام حاجی احمد ادامه داد: وظیفه ی طلاب این است که پایگاه های اجتماعی را ترک نکنند و در بین مردم حضور داشته باشند و در فضای مجازی بتوانند بصیرت افزایی داشته باشند.