کد مطلب: 50385 تعداد بازدید: ۱۲۲

برگزاری نشست سیاسی با موضوع نفوذ و انقلابی گری در مدرسه الزهرا س فریدن

یکشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۹:۲۲
نشست سیاسی با موضوع نفوذ و انقلابی گری در سالن اجتماعات مدرسه علمیه خواهران الزهرا س فریدن برگزار شد.

حجت الاسلام اکبری استاد حوزه و دانشگاه و هادی سیاسی شهر داران: یکی از مقوله هایی که مقام معظم رهبری در طی سالهای اخیر به آن اشاره نمودند سبک زندگی اسلامی، بحث نفوذ و انقلابی گری بوده است

حجت الاسلام مالک اکبری استاد استاد حوزه و دانشگاه و هادی سیاسی شهر داران در این نشست گفت: از نظر حضرت آقا انقلابی گری شامل محورهای اهداف و مقاصد انقلاب، ساختارهای انقلابی، راهبرد انقلابی، ابزارها و وسایط ترویج و تثبیت می باشد

وی گفت: برای داشتن یک نظام انقلابی عناصری لازم است که شامل اهداف یا چشم انداز، راهبردها و اقدامات می باشد.

حجت الاسلام اکبری تصریح نمود: ابزارهای انقلابی سازی شامل دیپلماسی، گویندگان، زبان، مداحان، هیأت های مذهبی و رسانه ها می باشد.

استاد حوزه و دانشگاه با اشاره به کلام آتش به اختیار مقام معظم رهبری بیان داشت: آتش به اختیار یعنی هرکجا انحرافی دیدیم خودمان باید وارد عمل شویم.

حجت الاسلام اکبری در ادامه شاخص های انقلابی بودن را این گونه بیان نمود: پایبندی به قوانین و ارزشهای اسلام، هدفگیری آرمانهای انقلاب و همت بلند برای رسیدن به آنها، پایبندی به استقلال کشور، حساسیت در برابر دشمن و عدم تبعیت از آن و داشتن تقوای دینی و سیاسی.

وی در پایان نهادهایی که باید صورت انقلابی خودشان را از نظر مقام معظم رهبری حفظ کنند این گونه برشمرد: مجلس خبرگان، قوه قضائیه، دانشگاه ها و حوزه های  علمیه باید انقلابی بمانند، که اگر حوزه های علمیه انقلابی نماند، نظام در خطر انحراف قرار خواهد گرفت.