کد مطلب: 49848 تعداد بازدید: ۱۳۵

برگزاری آیین افتتاحیه خادمياران رضوي در مدرسه علميه خواهران فاطمه الزهراء س اصفهان

شنبه ۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۰۶:۵۹
آیین افتتاحیه خادمياران رضوي در مدرسه علميه خواهران فاطمه الزهراء(س)اصفهان با سخنرانی «حسين آذين» سرپرست آستان قدس رضوي در نمايندگي استان اصفهان برگزار شد.

آقاي آذين در جمع اساتيد، خادمياران و طلاب ضمن شرح و تبيين وظایف خادمياران گفت: بحث خدمت و خادمياري فقط مربوط به صحن امام رضا(ع) و آستان قدس رضوی نمي باشد و در بيشتر استانها نمايندگي آستان قدس راه اندازي شده است.

وی وظایف نمایندگی های آستان قدس رضوی در شهرستان ها را شامل فعاليت هاي تبليغي، خدمت به مردم ، ظرفيت شناسي نخبگان و به کارگیری افراد نخبه بر حسب نیاز جامعه عنوان نمود.

سرپرست آستان قدس رضوي در نمايندگي استان اصفهان كمك به محرومان جامعه را از اولويت هاي آستان قدس رضوی دانست و گفت: خدمت اصلي در آستان قدس اين است كه هر كس در محل زندگی خود و در حد توانش به مردم خدمت كند.

وي افزود: از بركات ديگر نمايندگي آستان قدس اين است كه تعداد زيادي از قضات، وكلاي دادگستري، كارمندان و بعضي از موسسات را جزء خادمياران افتخاري آستان قدس نموده كه در حيطه كاري خود به افراد نيازمند كمك مي كنند.

وي گفت: استفاده از ظرفیت طلاب مبلغ حوزه های علمیه خواهران به منظور ترویج سبک زندگی اسلامی در بین مردم در دستور کار آستان قدس رضوی و حوزه های علمیه خواهران قرار گرفته است.

یادآور می شود: «طاهره سعیدیان» معاون فرهنگی مدرسه علمیه فاطمه الزهرا س اصفهان در ابتدای این مراسم به تبیین طرح خامیاران رضوی پرداخت.