کد مطلب: 48970 تعداد بازدید: ۱۹۷

فعالیت مبلغان مدارس علمیه خواهران اصفهان

سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۲۴:۰۵
خانم مهری السادات میر افضلی مبلغ مدرسه علمیه خواهران فاطمیه نجف اباد به مناسبت ماه محرم و ایام شهادت ابا عبدالله الحسین (ع) در جمع دانش آموزان در مدرسه آزادی شهرک آزادگان نجف آباد ضمن بیان وقایع ماه محرم به بررسی یکی از پیامدهای عاشورا با موضوع نماز و اهمیت آن پرداخت و با برگزاری مسابقه و طرح چندین سوال از دانش اموزان بحث را به پایان رساند .

وی  در مسجد جامع شهرک آزادگان این شهر طی  7 جلسه ضمن قرائت زیارت عاشورا به شرح این زیارت و بیان فضائل امام حسین (ع) ، سبک زندگی اسلامی برگرفته از شخصیت ایشان و بررسی انواع عزاداری ها پرداخت.

خانم میر افضلی با حضور در جمع 250 نفری دانش آموزان مدرسه شهید وسائلی امیر آباد به بررسی وقایع و نتایج اخلاقی تربیتی محرم،مساله نماز پرداخت.

وی در مدرسه شهید پولادچنگ نجف اباد حضور پیدا کرد و در جمع 300 نفر از دانش آموزان این مدرسه سفر امام حسین (ع) از مدینه تا کربلا ،تبیین 3 در خواست امام حسین در شب عاشورا یعنی نماز و قرآن و دعا را مطرح نمود .

مبلغ مدرسه علمیه خواهران فاطمیه نجف اباد در این نشست به بررسی شبکه های اجتماعی و پیامدهای منفی استفاده نادرست از گوشی و برنامه های تلگرامی پرداخت و در پایان مسابقه ای با عنوان نماز در جمع دانش آموزان برگزار نمود.