کد مطلب: 47881 تعداد بازدید: ۱۵۲

مسئول بسیج طلاب سپاه صاحب الزمان(عج) اصفهان

طلاب باید سیره و روش امام حسین(ع) را گسترش دهند.

یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۱۶:۰۰
مراسم افتتاحیه آغاز سال تحصیلی 97-96 در مدرسه علمیه النجیبیه کوشک برگزار شد.

«حجت الاسلام والمسلمین احسان حاج احمدی» مسئول بسیج طلاب سپاه صاحب الزمان(عج) اصفهان ضمن تبریک فرا رسیدن سال تحصیلی جدید گفت: ما به عنوان سرباز امام زمان(عج) چقدر ایشان را می شناسیم و مطالبات ایشان را انجام می دهیم که امروز متاسفانه  محبت یک طرفه شده فقط از طرف امام زمان است و ما در غفلت هستیم.این غفلت عمدا هم نیست، بلکه باید روی اعتقاداتمان کار کرد؛

وی گفت: یکی از معضلات جامعه جدا شدن از امام زمان(عج) است. ما طلاب اگر نتوانیم امام زمان(عج) را بشناسیم نمی توانیم ایشان را به مردم بشناسانیم و زمینه ساز ظهور باشیم؛ بعضی اوقات می بینیم مردم از ما جلو تر هستند، جمکرانشان، شرکت در دعای ندبه و... ترک نمی شود، ما نمی خواهیم بگویم بین ما و امام زمان(عج) شکاف بر قرار شده بلکه باید جلوی آن گرفته شود. ما صاحب داریم زندگی بزرگان و علما را مطالعه کنید درس یاد می گیریم اصلاح می شویم.

مسئول بسیج طلاب سپاه صاحب الزمان(عج) اصفهاندر ادامه با توجه به فرا رسیدن ماه محرم به عوامل ظهور امام زمان(عجل الله تعالی فرجه الشریف) و عاشورای امام حسین(ع) اشاره نمود و گفت: ترس دشمن از گریه و عزاداری ما برای امام حسین(ع) نیست بلکه از این است که سیره و روش امام حسین(ع) در خانه ها، در اجتماع ما، در محل درس و مباحث ما بیاید. طلاب باید سیره و روش امام حسین(ع) را گسترش دهند.