کد مطلب: 46631 تعداد بازدید: ۱۰۸

برگزاری ویژه برنامه بحث آزادبا عنوان «زن قهرمان زندگی من» از سوی مدرسه علمیه حضرت فاطمه محدثه س اصفهان

شنبه ۴ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۰:۳۳
به مناسبت میلاد هشتمین اختر تابناک آسمان ولایت امام رضا (ع) ویژه برنامه فرهنگی – معرفتی با حضور مدیر، کادر، اساتید، دانش آموختگان و مبلغان و طلاب مدرسه علمیه حضرت فاطمه محدثه(س) و بانوان اصفهانی با موضوع «زن قهرمان زندگی من» در پارک شهید رجائی اصفهان برگزار شد.

«خانم زهرا مصطفوی» مدیر مدرسه علمیه حضرت فاطمه محدثه (س) اصفهان در این ویژه برنامه ضمن اشاره به اکیپ های جامعه و تفاوت جایگاه آزادی زن در جامعه کنونی و جامعه غربی گفت: می توان با معرفی الگو واقعی و صحیح به جامعه باعث تعالی زنان و رسیدن آن ها به کمال شد.

   در این ویژه برنامه مخاطبین حاضر به بیان دیدگاه های خود پیرامون بحث «زن قهرمان زندگی من» پرداختند و برخی زن قهرمان زندگی خود را مادران و مادر بزرگان خود معرفی کردند و از صبر و حلم و قناعت آنان در زندگی سخن گفتند.

   جمعی از طلاب حاضر در جلسه زن قهرمان زندگی خود را حضرت زهراء(س) و سیره رندگی ایشان دانستند و بیان داشتند: سیره اهل بیت (ع) و از جمله سیره حضرت زهرا (س) فانوس زندگی روزمره آن هاست که با مطالعه و الگو گرفتن از نحوه زندگی و نحوه تربیتی آنان در زمینه تربیت فرزندان می تواند راهگشای زندگی همه باشد.

خانم آزاده تاجمیر ریاحی از طلاب مدرسه فاطمه محدثه (س) اصفهان در ادامه این جلسه ضمن تبیین موضوع «زن قهرمان زندگی من» سیره اهل بیت (ع) و سیره مادران شهداء را به عنوان قهرمان زندگی خود برشمرد و افزود: امروز شهداء الگو های عملی عرصه حاضر حاضر زنان ما هستند.

 وی بیان داشت: امروز با الگو گرفتن از سیره تربیتی اهل بیت (ع) می توان فرزندان نمونه ای مثل شهداء را تربیت نمود که سربازان امام زمان (عج) باشند.

در پایان این برنامه خانم مصطفوی مخاطبین را به الگو گرفتن از سیره مادران شهداء سفارش نمود.

یادآور می شود: غرفه کودک همراه با جوایز و نقاشی با موضوع میلاد امام رضا(ع) و تهیه خودکار و دفتر یادداشت مزین به سخنان گهر بار امام رضا(ع) به حاضرین اهداء شد.