کد مطلب: 45170 تعداد بازدید: ۱۷۱

برگزاری دوره توجیهی ـ آموزشی تربیت کارشناس مذهبی از سوی مدیریت حوزه علمیه خواهران استان اصفهان

شنبه ۱۷ تير ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۲۶:۲۱
مدیریت حوزه علمیه خواهران استان اصفهان با همکاری کمیته امداد امام خمینی (ره) دوره توجیهی ـ آموزشی تربیت کارشناس مذهبی با حضور 100 نفر از اساتید، دانش آموختگان و مبلغان در تاریخ 18و 19 تیر ماه 96 برگزار می نماید.

صدیقه بهشتی ریزی معاون فرهنگی ـ تبلیغی مدیریت حوزه علمیه خواهران استان اصفهان هدف ازبرگزاری این دوره را توانمند سازی کارشناسان  مذهبی در راستای همکاری مشترک با کمیته امداد در خصوص ارائه خدمات فرهنگی، تبلیغی و مشاوره ایی به خانواده­های تحت پوشش کمیته امداد توسط طلاب خواهر عنوان نمود.

وی گفت: دراین دوره  دو روزه  به مبلغان روش پاسخگویی به احکام و شبهات اعتقادی و ارائه راهکارهای مشاوره عمومی و آسیب شناسی اقشار آسیب پذیر و راهکارهای آن توسط اساتید مجرب در روزهای یکشنبه و دوشنبه 18و19 تیر ماه 96 به صورت فشرده آموزش داده خواهد شد.

ایشان در پایان افزود: با توجه به ظرفیت عظیم حوزه های علمیه خواهران در خصوص اعتلای فرهنگ ناب اسلامی و جامعه اسلامی خصوصا بانوان و خانواده­ها امید است با برگزاری این دوره و همکاری مشترک با ادارات کمیته امداد امام خمینی ره از این ظرفیت­ها به بهترین نحو استفاده گردد.