کد مطلب: 42957 تعداد بازدید: ۲۲۵

نماینده ولی‌فقیه در لشکر 8 زرهی نجف اشرف:

ارزش‌های الهی را قربانی می‌کنند تا به هر قیمتی شده رأی بیاورند

شنبه ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۱:۳۲
نماینده ولی‌فقیه در لشکر 8 زرهی نجف اشرف گفت: زمانی که برخی ارزش‌های الهی را قربانی می‌کنند تا رأی بیاورند، باید با بیان معیارهای درست مردم را به حضور در صحنه و انتخاب بهترین فرد ترغیب کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، حجت‌الاسلام محسن طالب‌پور در همایش تجلیل اساتید حوزه علمیه خواهران استان اصفهان اظهار داشت: در آستانه سه انتخاب مهم شورای شهر،  مجلس شورای اسلامی و ریاست جمهوری باید تمام همت خود را با حضور در صحنه و هدایت مردم به کار ببندیم.

وی افزود: در مورد اهمیت انتخابات و وظایف مجلس، شورا و ریاست جمهوری با مردم صحبت کنید تا با حضور فعال در انتخابات از انقلاب اسلامی پاسداری شود.

نماینده ولی‌فقیه در لشکر 8 زرهی نجف اشرف حضور در انتخابات را به عنوان تکلیفی دینی و انقلابی برشمرد و اذعان داشت: در انقلاب اسلامی تمامی مسؤولیت‌ها با رأی مردم انتخاب می‌شود.

وی به نقش ویژه طلاب در انتخابات اشاره کرد و گفت: زمانی که برخی ارزش‌های الهی را قربانی می‌کنند تا رأی بیاورند، باید با بیان معیارهای درست مردم را به حضور در صحنه و انتخاب بهترین فرد ترغیب کرد.

طالب‌پور با تأیید بر بیانات رهبری در خصوص روی کار آمدن مدیران انقلابی، متدین و کارآمد بیان کرد: جامعه ما نیاز به مدیرانی درد که کمر همت برای کار جهادی ببندند، استکبارستیز و ساده‌زیست باشند و بتوانند پایبندی خود به آیه قرآنی«اشداء علی الکفار، رحماء بینهم» را به درستی نشان دهند.

وی در پایان توصیه کرد: به معیارهای رهبری برای انتخاب بهترین توجه بیشتری کنید تا مدیرانی کارآمد با برنامه کاری و کادر خوب انتخاب شده که به جای  کدخدا به خدا توکل داشته باشند.