کد مطلب: 42533 تعداد بازدید: ۲۱۸

برگزاری سومین نشست از سلسله نشست روشنگری انتخابات 96 در مدرسه علمیه ریحانه النبی س خور و بیابانک

یکشنبه ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۵۳:۰۵
سومین نشست از سلسله نشست های بصیرتی-سیاسی را با موضوع روشنگری انتخابات 96 در مدرسه علمیه ریحانه النبی خور و بیابانک با حضور اساتید،کادر و جمعی از طلاب مدرسه و سخنرانی آقای مصطفی امراللهی دبیر شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی برگزار شد.

امراللهی به عنوان مقدمه بحث گفت: ما متدینین وظیفه بسیار سنگینی داریم،نه تنها خودمان بلکه خانواده و هر کس که ممکن است حرفمان در او تأثیر گذار باشدو وظیفه دینی و انقلابی ما این است که به روشنگری بپردازیم.

وی تأکید کرد: امروزه با وجود رسانه های ملی و مجازی نمی توان وعده دروغ داد،بنابراین مسئولین نباید در برابر مردم آگاه جامعه دروغ تحویل دهند.

دبیر شورای مرکزی جمنا با تاکید بر فرمایش حضرت آقا مبنی بر اینکه مردم دوستدار نظام و انقلاب اند اما به علت عملکرد بد بعضی مسؤلین گله مند هستند.افزود: ما از وضع موجود ناراضی هستیم و ناراضی بودن ما طبق فرموده حضرت آقا به علت خصومت شخصی نیست  و ملاک ما انقلابیون افراد نیست بلکه ملاک مسیر انقلاب و ولایت است.به سمتی نگاه کنیم که مسیر ولایت است.

وی در ادامه با بیان اینکه نباید ازولایت فقیه جدا شد افزودند:شمر روزی از فرماندهان سپاه امام مجتبی(ع) بود اما با جدایی از امام  زمان خود و ولایت منحرف و عاقبت به شر شد.

امراللهی در پایان به یاد شهدای مدافع حرم تصریح کرد:ان شاء الله به برکت خون این شهدا، دولتی روی کار آید که بتواند شیوه مدیریتی اسلامی صحیح را اجرا کرده وملاک او اصل اسلام و انقلاب باشد.