کد مطلب: 42528 تعداد بازدید: ۱۶۱

برگزاري نشست سياسي با موضوع انتخابات در مدرسه علمیه زینب کبری س اردستان

جمعه ۸ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۰۰:۵۳
نشست سياسي با موضوع اهمیت حضور در انتخابات در مدرسه علمیه زینب كبري (س) اردستان با حضور طلاب بسیجی و با سخنراني حجه الاسلام محمد حسین مسعودیان نماینده ولی فقیه در ناحیه اردستان برگزار شد.

مسعودیان در ابتدا به عدم جدایی دین از سیاست تاکید نموده و گفت: همانگونه که می دانیم در اسلام مباحث سیاسی با اهداف الهی بیان شده و یکی از دلایل شهید شدن ائمه ما نیز به دلیل ورود به مباحث سیاسی حکومت های طاغوتی بوده است.

وی در ادامه از امر به معروف و نهی از منکر به عنوان یکی از بزرگترین فرائض الهی اشاره نموده و گفت:انجام این فریضه بسیار مهم بدون تحقق جامعه اسلامی ممکن نیست و طبق روایات اهلبیت می توان گفت:مهمترین رکن اسلام ولایت است و جهت برای حفظ این رکن امر به معروف و نهی از منکر باید اجرا گردد.

نماینده ولی فقیه با اشاره به مشکلات اقتصادی چند سال اخیر تصریح کرد: دو مؤلفه اصلی در اجرای فرامین رهبر معظم انقلاب جهت اجرای اقتصاد مقاومتی عبارتند از: اهمیت به تولید داخلی  و اشتغال.

و در ادامه نمونه هایی از واردات بی رویه در کالاهای غیر ضروری را بیان نموده و تاکید کرد: باید بیاندیشیم که آیا نیاز است که حتی کالایی مانند مربا را از کشورهای دیگر وارد کنیم؟

مسعودیان در پایان با تاکید بر انتخاب فردی انقلابی اظهار کرد:با توجه به حدیثی از امام صادق(ع) که فرمودند در انتخاب حاکم فردی را انتخاب کنید که عادل،صادق،فقیه و باتقوا باشد ما نیر باید در انتخاب حاکم خود دقت کافی را داشته باشیم.

وی در پایان نیز مدافعان و طرفدراران کاندیدا را به عنوان یکی از ملاکهای انتخاب فرد متدین بیان نمود.