کد مطلب: 42518 تعداد بازدید: ۱۸۰

برگزاري نشست سياسي با موضوع لزوم بصيرت در انتخابات در مدرسه علمیه خديجه كبري س اصفهان

دوشنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۰۰:۴۸
نشست سياسي با موضوع لزوم بصيرت در انتخابات در مدرسه علمیه خديجه كبري (س) اصفهان با حضور حداكثري طلاب و كادر مدرسه و با سخنراني آقاي مسيب نجيبي, هادي سياسي سپاه صاحب الزمانبرگزار شد.

نجيبي در ابتدا به اهميت تصميمات 4 ساله رئيس جمهور و تاثير بلند مدت آن بر آينده كشور از منظرالهی و قضاوت تاريخ مورد بررسي قرار داده و افزود: اگر نتيجه انتخابات موجب تقويت ريشه هاي اسلام گردد منجر به ياري دين خداوند می شود و در غير اينصورت در پيشگاه خداوند پاسخگو خواهيم بود .

 وي در ادامه با استناد به آيات قرآن و احاديث معصومين (ع) به ضرورت داشتن بصيرت در انتخاب فرد اصلح پرداخته و در اين راستا ويژگي های انسان بصير را چنین بیان کرد: بصیرت به معنی تفكر در مورد شنیده ها , عبرت گيري از گذشته، مورد بررسي قرار دادن عملكردهاي قبلي افراد و عميق نگري در مسائل می باشد.

هادي سياسي سپاه در ادامه لزوم انقلابي بودن رياست جمهوري را به عنوان ركن اصلي برشمرده و گفت:

ولايت مداري ,تبعيت از دين و روحيه استكبار ستيزي به عنوان خصيصه هاي اصلي رئيس جمهور باید مورد توجه قرار گیرد.

نجیبی در پايان به كلام ارزشمند بنيانگذار جمهوري اسلامي حضرت امام خميني (ره) اشاره نموده و تصریح کرد: ايشان انقلاب اسلامي را مقدمه ظهور امام زمان (عج) بيان نمودند و در اين راستا ايجاد انقلاب , نظام اسلامي , حكومت اسلامي و در نهايت برقراري تمدن اسلامي را از اهداف اصلي نهضت عظيم مردم در مقابل حكومت ستم شاهي در نظر گرفته بودند.