کد مطلب: 40338 تعداد بازدید: ۱۶۷

لزوم روشنگری انتخابات ۹۶

نشست سیاسی با موضوع روشنگری انتخابات ۹۶در مدرسه علمیه ریحانه النبی(س) خور و بیابانک برگزار شد.

دوشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۵۶:۰۸
نشست بصیرتی سیاسی با موضوع روشنگری انتخابات 96 با حضور اساتید، کادر و جمعی از طلاب مدرسه علمیه ریحانه النبی(س) خور و بیابانک برگزار شد.
 

مصطفی امراللهی، دبیر شورای مرکزی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی بیان کرد: انسان فطرتاٌ مدنی الطبع است و به سوی اجتماع گرایش دارد.

وی تأکید کرد: اسلام از رهبانیت بیزاری جسته است و بسیاری از عبادات نیز به صورت اجتماعی تعریف شده است.

وی در ادامه اظهار داشت: به طور کلی یک کار تشکیلاتی فراگیر و چتری که بالای سر همه اقشار،گروهها و طبقات مختلف جامعه در سنین مختلف قرار بگیرد تا به حال نبوده است و جای آن 37  سال است که در کشور ما خالی است.

وی با بیان اینکه حرکت فردی در جامعه هنر نیست افزود: امروز دلسوزان نظام به این نتیجه رسیدند با توجه به تجربه تلخ 4 سال قبل، بعد از تشتت آراء و مطالبات بر زمین مانده مقام معظم رهبری، یک تشکلی را در کشور شکل دهند که هدف اصلی آن مطالبه عمومی خواسته های مردم و خواسته های مقام معظم رهبری از مسؤلین قوای سه گانه باشد.

وی تصریح کرد:در همین راستا حدود 10نفر در کشور به عنوان هیأت مؤسس، تشکیلاتی را در کشور به نام جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی  راه اندازی کردند.

وی افزود: اهداف این تشکل، جمع کردن نیروهای انقلابی متفرق زیر یک چتر به منظور پیگیری مطالبات مردم و دانستن نظر مردم است.

وی به عنوان نماینده جبهه مردم از همه تقاضا کرد: برای حفظ نظام جمهوری اسلامی این جبهه را یاری کنند.

وی افزود: آنچه مرام و منش این جبهه است رعایت ادب و پرهیز از نیش و کنایه و رعایت فرهنگ سیاسی است، منش این جبهه مردمی جذب حداکثری و دفع حداقلی است.

در ادامه سید احمد مهدی نژاد امام جمعه شهرستان خور و بیابانک گفت: بحث انتخابات بحثی جدی است و باید با مطالعه وارد این بحث شد.

وی گفت: از طلاب درخواست مطالبه بینش دارم، طلاب باید پیگیر مسائل انتخابات باشند و از این جلسات که بسیار موشکافانه به انتخابات می پردازد بهره کافی را ببرند و آگاهانه انتخاب کنند، چرا که دین از سیاست جدا نیست.