کد مطلب: 39575 تعداد بازدید: ۱۶۳

برگزاری برنامه های متنوع به مناسبت گرامیداشت دهه فجر در مدرسه علمیه نرجس خاتون س شاهین شهر

چهارشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۲۶:۴۳
مدرسه علمیه نرجس خاتون (س) شاهین شهر همزمان با آغاز ایام الله دهه فجر برنامه های متنوعی برگزار نمود.

 فهیمه ربیعی مدیر مدرسه بیان کرد: همزمان با دهه فجر نشست سیاسی با موضوع نقش انقلاب اسلامی در احیای عزت اسلامی از دیدگاه امام خامنه ای برگزار شد.

وی در ادامه افزود: هدف از این نشست آشنایی طلاب با این مطلب است که انقلاب نه تنها برای ایران بلکه برای تمام جهان اسلام عزت آور بوده و بازگشت به مبنای اصیل اسلامی می باشد.

ربیعی از فضا سازی مدرسه بمناسبت این ایام خبر داد و نواختن زنگ انقلاب در 12 بهمن همزمان با ساعت ورود امام خمینی (ره) را یاد آور شد.

وی در بیان ادامه برنامه ها ادامه داد:یکی دیگر از برنامه های اجرا شده خطبه خوانی حضرت زینب(س) توسط یکی از اساتید حوزه بود و همچنین خاطره گویی انقلاب توسط دو تن از طلاب پاره وقت که از شاهدان عینی وقایع انقلاب بوده اند اجرا شد.

مدیر مدرسه همچنین از تجدید میثاق طلاب با شهدای انقلاب و عطر افشانی و حضور در گلزار شهدا و اعزام مبلغ همراه با کاروان راهیان نور دانش آموزی خبر داد.

وی از برگزاری دو نمایشگاه عکس و کتاب دوران انقلاب ، نمایشگاه حجاب و عفاف خبر داد و افزود: می توان بر پایی ایستگاه صلواتی و حضور در راهپیمایی 22 بهمن همراه با دیگر اقشار مردم ،برگزاری مسابقه نامه ی طلاب به شهدا ، طرح مسابقه پیامکی با موضوع چگونه انقلابی بمانیم،نقاشی و رنگ آمیزی کودکان در راهپیمایی و طرح سوال چگونه فرزندان انقلابی پرورش دهیم برای بانوان ،توزیع بروشور و اطلاعیه پذیرش حوزه های علمیه، از کارهای انجام شده در این ایام بر شمرد.

و ی اظهار کرد: از پرستاران مؤمن، متعهد و موفق دعوت بعمل آمده و هدایایی به آنها اهداء شده و همچنین حضور اساتید و دانش آموختگان با گل و شیرینی در بیمارستان شهر بمناسبت روز پرستار و قدر دانی از زحمات آنان صورت گرفت.