کد مطلب: 39541 تعداد بازدید: ۲۴۴

افزایش آثار رسیده به جشنوار علامه حلی

سه شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۰۰:۴۶
معاون پژوهش مدیریت حوزه علمیه خواهران استان اصفهان اظهار داشت: آثار رسیده به جشنوار علامه حلی نسبت به سال گذشته یک و نیم برابر افزایش داشته است.

زهرا سهرابی، معاون پژوهش مدیریت حوزه های علمیه خواهران استان اصفهان پیرامون جشنواره علامه حلی(ره) سال 95 گفت: در هفتمین جشنواره استانی و نهمین جشنوارهکشوریعلامه حلی(ره) تعداد شرکت کنندگان در جشنواره رشد چشمگیری داشته است.

 

وی گفت: آثار ثبت شده امسال 1209 اثر است که به ترتیب672 مقاله، 368 تحقیق پایانی، 164 پایان نامه و 5 کتاب را به خود اختصاص داده است.

 

معاون پژوهش مدیریت حوزه های علمیه خواهران اظهار داشت: از این تعداد 273 اثر به مرحله تفصیلی راه یافت.

 

وی ادامه داد: از این تعداد 135 تحقیق پایانی، 90پایان نامه، 47مقاله و1  کتاب به مرحله تفصیلی راه یافت.

 

سهرابی تصریح کرد: از اقدامات انجام شده امسال دریافت همزمان آثار ثبت شده بود و این کار، بررسی اولیه آثار را برای ما ممکن ساخت و نیزموجب شد آثار با دقت و سرعت بیشتری به دبیرخانه جشنواره و مرحله ارزیابی تفصیلی ارسال شود.

 

وی در پاسخ به این سوال که کمیت و کیفیت آثار نسبت به سال قبل چگونه بود پاسخ داد: از نظر کمی نسبت به سال قبل یک برابر و نیم افزایش داشته ایم.

 

 وی در خصوص کیفیت آثار نیز اظهار داشت: دراین رابطه تغییر محسوسی نداشته ایم لیکن در این رابطه برنامه هایی داریم که به حول و قوه الهی درسال 96 اجرا خواهد شد.

 

سهرابی تصریح کرد: در اختتامیه ای که در اردیبهشت ماه سال آینده برگزار می شود از برگزیدگان تجلیل و تقدیر می شود.