کد مطلب: 37876 تعداد بازدید: ۲۲۳

برگزاری نشست سیاسی در مدرسه علمیه خدیجه کبری س اصفهان

چهارشنبه ۱۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۴۸:۲۹
همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر نشست سیاسی با موضوع ضرورت وقوع انقلاب اسلامی و لزوم بصیرت افزایی در جامعه با سخنرانی سید اسدالله هاشمی هادی سیاسی سپاه صاحب الزمان(ع) با حضور مدیر، کادر و طلاب در مدرسه علمیه خدیجه کبری(س) اصفهان برگزار گردید.

آقای هاشمی در ابتدا با بیان اهمیت ایران از لحاظ استراتژیکی به ذکر عظمت پیروزی انقلاب اسلامی و تاثیر آن بر دول غرب و شرق پرداخت و تقویت ایمان دینی را به عنوان یکی از ارزشهای مورد نظر مردم در برپایی انقلاب اسلامی دانست .

وی در ادامه خستگی مردم از بی بند و باری حاکم بر جامعه و سکولاریسم بودن آن را دلیل بر اعتراضات مردمی خواند و افزود: عدم عدالت و ظلم پیشگی رژیم پهلوی و وجود فاصله طبقاتی در میان مردم از دلایل دیگر انقلاب بود .

هادی سیاسی سپاه همچنین عدم وجود نقش مردم در حکومت، تأسیس مراکز فساد مانند کاخ جوانان، تجمل گرایی حکومت پهلوی، عدم برخورداری از آزادی فکر و اندیشه و وابستگی سیاسی و فرهنگی کشور به بیگانگان را از ادله دیگر ضرورت برپایی انقلاب عظیم اسلامی بیان نمود.

وی در ادامه، بصیرت افزایی در جامعه کنونی را به دلیل هجمه تبلیغات سوء و کینه ورزی دشمنان داخلی و خارجی، نفوذ فرصت طلبان در بدست آوردن منافع خود، حاکم نمودن ارزشهای رژیم سابق مانند کوروش گرایی و از میان بردن روحیه انقلابی را بسیار ضروری دانست.