کد مطلب: 36828 تعداد بازدید: ۱۸۳

برگزاری نشست سیاسی به مناسبت نهم دی ماه با عنوان بصیرت انقلابی و نفوذ کلام رهبری در مدرسه علمیه کوثر تیران

سه شنبه ۱۴ دى ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۱۸:۵۴
نشست سیاسی با عنوان بصیرت انقلابی و نفوذ کلام رهبری باسخنرانی غلامرضا کاظمی معاونت سیاسی سپاه ناحیه مقاومت تیران و کرون ویژه طلاب اساتید و کادر در مدرسه علمیه کوثر این شهر برگزار شد.

در این نشست، غلامرضا کاظمی در رابطه با فتنه نه دی ماه سال 88 گفت: این فتنه در یک شبه به وجود نیامد، دشمن یک سال قبل از آن برنامه ریزی کرده بود و 120نفر خبرنگار از ایران خارج شدند و برای فتنه گری و اخبار مربوط به آن آموزش دیدند.

وی گفت:حاضران در فتنه، سلطنت طلب های ملی –مذهبی طرد شده از نظام بودند وبه لطف خدا و رهنمودهای رهبری فتنه های دشمنان به خودشان بازگشت.

معاونت سیاسی سپاه افزود: نظریه ی فوکویاما می گوید: اگر می خواهید انقلاب اسلامی رابزنید باید دو کار انجام دهید،روحانی ها و مداح ها را خراب کنید.

وی اذعان داشت: دشمن دو راه برای از بین بردن نظام ما دارد : اول راه نظامی بود که در 8 سال دفاع مقدس امتحان کرد و شکست خورد و راه دوم جنگ نرم است.

کاظمی پروژه نفوذ را به عنوان مهمترین هدف جنگ نرم  دشمن در کشور معرفی نمود و گفت: راه های نفوذ دشمن ایجاد حس خوش بینی در مردم نسبت به دشمن و اعتماد به او، بزرگ نمایی دشمن و کوچک کردن خود، بازگشت از اصول و اهداف انقلاب، تنزیل اهداف انقلاب و ناتوانی در مقاومت برابر دشمن است.

وی به راهکارهای مقابله با دشمن اشاره کرد و گفت: تبعیت از ولایت فقیه، بصیرت مردم و مقاومت و ایستادگی در برابر دشمن از جمله راهکارهایی است که می تواند ما را در برابر نفوذ و ضربه دشمن حفظ کند.

در پایان اظهار داشت :طلاب  باید ابتدا بصیرت خود را افزایش داده و در جهت بصیرت افزایی مردم هم تلاش کنند و باید این رسالت عظیم را بیش ازگذشته مورد توجه قرار دهند.