کد مطلب: 36420 تعداد بازدید: ۱۲۸

نماینده ولی فقیه در سپاه اردستان:

فتنه 88 فتنه ای آمریکایی جهت ساقط نمودن و براندازی اصل نظامبود.

چهارشنبه ۸ دى ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۳۹:۴۸
نشست سیاسی به مناسبت گرامیداشت حماسه 9 دی در مدرسه علمیه زینب کبری .س. اردستان برگزار شد.

محمد حسین مسعودیان نماینده ولی فقیه در سپاه اردستان در این نشست گفت:با توجه به آیه ((وذکرهم بایام الله)) در قرآن کریم میتوانیم یکی از نمونه های ایام الله را همین حماسه 9 دی بدانیم چرا که ایام الله به روزهایی گفته می شود که در تاریخ امت اسلام و ملتهای توحیدی دارای برجستگی  خاصی است و 9 دی نیز همانند 22 بهمن از ایام الله شد.

وی با تاکید بر لزوم حفظ وحدت در جامعه اظهار داشت: یکدلی مردم و انگیزه مقدس آنها جهت حفظ وحدت در جامعه سبب شد که  در روز 9 دی ماه 88 حماسه ای دیگر خلق شده و هدف دشمنان که دوقطبی ای کردن جامعه بود تحقق نیابد.

مسعودیان ادامه داد :فتنه 88 فتنه ای انتخاباتی نبود بلکه فتنه ای آمریکایی جهت ساقط نمودن و براندازی اصل نظام  و از بستر انتخابات بود که از 10 سال قبل برنامه ریزی شده و ازطریق بعضی عناصر داخلی  یعنی همان سران فتنه  به اجرا ی نقشه های خود امیدوار بودند که با عنایت الهی و بیداری و وحدت مردم این فتنه نیز سرکوب شد.

وی خاطر نشان کرد:دشمنان جهت رسیدن به اهداف خود از بستر انتخابات (که بهترین بسترجهت تخریب قانون بود) با انتخاب رنگی خاص به دنبال اجرای کودتای مخملی و یا همان کودتای رنگی همانند کودتاهای اجراشده در کشود اوکراین و عربستان بودند.

 وی با توجه به اینکه بحث تقلب یک شعار بود تأکید کرده و گفت:تبلیغات بر روی تقلب از ماهها قبل از انتخابات شروع شده بود و این رمزی بود که از این طریق بتوانند قوانین نظام را زیر سوال برده و انتخابات را ابطال کنند و موجی در جهت امانتدار نبودن نظام به راه اندازند که به لطف خداوند این بار نیز نظام اشتباه نکرد ه و آنها به هدف خود نرسند.