کد مطلب: 36357 تعداد بازدید: ۱۵۰

برگزاری نشست سیاسی در مدرسه علمیه الزهراء س نطنز

چهارشنبه ۸ دى ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۰۹:۴۸
نشست سیاسی به مناسبت حماسه 9 دی 88 با حضور اساتید، کادر و طلاب در مدرسه علمیه الزهراء(س) نطنز برگزار شد.

حسین آقادوستی فرمانده سپاه ناحیه نطنز در این نشست با اشاره به حماسه 9 دی سال 88  گفت: طلاب باید تحلیل و بینش سیاسی خود را از طریق مطالعه کتب و روزنامه بالا ببرند و با استفاده از منابع مختلف، به بررسی مسائل گذشته و حال بپردازند تا بتوانند قدرت تجزیه و تحلیل خود را بالا ببرند.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: اگر کسی سیاست نداشته باشد دین او ناقص است . انقلاب اسلامی ایران انقلاب جهانی است چرا که روشنگری مردم  را در بطن خود داشت و از اقصی نقاط جهان برای تربیت دینی وارد کشور شدند و سپس انقلاب را جهانی کردند .

وی تاکتیک های جنگی کشورهایی همچون آمریکا را شامل: اکراه، اجبار، استخدام ، مجذوب سازی (جنگ نرم) عنوان کرد .

آقادوستی  گفت: دشمن با استفاده از سلاح مجذوب سازی که همان جنگ نرم است در کشورها علائق و سلیقه ها را عوض می کند و ارزش هایی که انقلاب ما برگرفته از آن است را تغییر می دهد و عشق را به نفرت و نفرت را به عشق تبدیل می کند .

فرمانده سپاه ناحیه نطنز در ادامه به جهاد کبیر اشاره کرد و گفت : جهاد یعنی عدم تبعیت و دنباله از روی شیطان.

وی با اشاره به آیه 52 سوره فرقان معنی جهاد کبیر را عدم اطاعت از کفار عنوان کرد و گفت: این عدم اطاعت شامل میدان های مختلف از جمله میدان اقتصاد ، فرهنگ، هنر و سیاست می باشد

فرمانده سپاه ناحیه نطنز در پایان پیرامون برجام نکاتی را مطرح نمود و گفت: هدف دشمن این است که ما را تحت سلطه خود داشته باشد و همواره وابسته به آنها باشیم .