کد مطلب: 36114 تعداد بازدید: ۲۱۱

معاون فرهنگی حوزه‌ علمیه خواهران اصفهان:

از برگزاری مرحله استانی مسابقه قرائت قرآن کریم مدارس‌ علمیه خواهران این استان خبر داد.

یکشنبه ۵ دى ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۲۰:۰۷
به گزارش روابط عمومی مدیریت حوزه علمیه خواهران استان اصفهان خانم صدیقه بهشتی با اشاره به برگزاری مرحله مدرسه ای مسابقه قرائت قرآن کریم در آذرماه سال جاری گفت: مرحله مدرسه ای این مسابقات در اکثر مدارس علمیه استان اصفهان برگزار گردید.

معاون فرهنگی حوزه‌ علمیه خواهران اصفهان اظهار داشت: 48 نفر از طلاب در مرحله مدرسه ای با کسب امتیاز لازم به مرحله ی استانی راه پیدا کردند.

وی با بیان اینکه افراد راه یافته به مرحله استانی در دو رشته ترتیل و تحقیق مورد ارزیابی قرار گرفتند گفت:تعداد 6 نفر با کسب حدنصاب امتیاز 80 درصد به بالا برای ارزیابی در رشته قرائت به مرحله کشوری معرفی شدند.

خانم بهشتی سایر بخش های مسابقات قرآنی حوزه‌های علمیه خواهران کشور را شامل حفظ قرآن؛ تفسیرموضوعی، تفسیر ترتیبی، نهج البلاغه، آثار پژوهشی و آثارهنری عنوان کرد و گفت:  طلاب برای شرکت در این بخش ها باید از طریق سایت مرکز مدیریت اقدام به ثبت نام و جهت راهیابی به مراحل بعدی در دو آزمون آنلاین و کسب امتیاز لازم اقدام نمایند.

وی یادآور شد: این یازدهمین دوره مسابقات قرآن حوزه‌های علمیه خواهران کشور است که در سه مرحله مدرسه‌ای، استانی و کشوری برگزار می‌گردد.