کد مطلب: 35614 تعداد بازدید: ۱۵۹

برگزاری نشست روشنفکری سیاسی در مدرسه علمیه نرجس خاتون س شاهین شهر

دوشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۵۹:۲۴
نشست روشنگری_ سیاسی با محوریت بحث انقلابی گری و داشتن روحیه انقلابی با سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین میثم حاجی احمد مسئول سازمان بسیج طلاب سپاه صاحب الزمان استان اصفهان و با حضور اساتید، کادر و طلاب‌ مدرسه علمیه نرجس خاتون س شاهین شهر برگزار شد.

حجت‌ الاسلام و المسلمین حاجی احمد ابتدا به هجمه های سنگینی که بر علیه جهان اسلام وجود دارد پرداخت و گفت: وظیفه حوزه های علمیه بسیار سنگین می باشد. طلبه ها باید انقلابی بمانند و انقلابی عمل کنند. شکل گیری تفکر بسیجی در حوزه های علمیه با علوم حوزوی می تواند دو بال باشد برای پرواز یک طلبه برای بحث روحیه انقلابی گری و مدیریت جهادی.

 وی در ادامه به آسیب شناسی شبکه های ماهواره ای و بازی های رایانه ای پرداخت و گفت: دشمن برای محو شدن روحیه انقلابی با به وجود آوردن هزاران شبکه ماهواره ای و بازی های رایانه ای سعی در تغییر باور های خانواده های ایرانی دارد و این تغییر باور ها ظاهر، زبان ،پوشش و در نهایت سبک زندگی ایرانی را به سبک زندگی غربی و اروپایی تغییر می دهد.

مسئول سازمان بسیج طلاب استان اصفهان رگهای حیاتی انقلاب را؛ اسلام، ولایت فقیه، حضور همیشه در صحنه مردم و دفاع از جبهه مقاومت دانست و گفت: دشمن این چهار رگ حیاتی را نشانه گرفته است.

حجت الاسلام والمسلمین حاجی احمد در پایان دو کتاب حریم ریحانه و بازگشت از نیمه راه را به طلاب معرفی و تاکید کرد: برای بحث جریان شناسی شخصیت های انقلابی، طلاب می توانند از این منابع استفاده کنند. ‌‌