کد مطلب: 35612 تعداد بازدید: ۱۷۲

برگزاری نشست سیاسی در مدرسه علمیه حضرت حکیمه س سپاهانشهر

دوشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۵۱:۴۳
نشست سیاسی با عنوان آسیب های فضای مجازی و وظایف طلاب در برابر جنگ نرم در مدرسه علمیه حضرت حکیمه(س) برگزار شد.

حامد آزادی، استاد حوزه و دانشگاه در این نشست گفت: دشمن بر روی تفکرات جامعه ایران اثر گذاشته و ما خواب هستیم به معنایی واقعی، با چادر پوشیدن، خمس و زکات دادن، دروغ نگفتن  و امثال اینها سرباز امام زمان نمی شوید، آینه لازم می‌باشد، ولی کار ساز نیست بلکه باید دانست ظهور امام زمان چطور اتفاق می‌افتد و برای ظهور چه باید کرد؟

 

وی با تاکید بر لزوم شناخت دشمن اظهار داشت: دعا برای فرج این نیست که 40 روز دعای عهد بخوانیم، برای ظهور لازمه کار است ولی تکمیل کننده نیست، به جای اینکه دسته را بگیریم و با تیغه دست دشمن را ببریم تیغ چاقو را گرفتیه ایم و دست خودمان را داریم می بریم.

 

آزادی ادامه داد: مقام معظم رهبری می فرمایند: افسران جنگ نرم بپاخیزیذ کجایند کسانی که باید بپاخیزند.

 

وی خاطرنشان کرد: چرا به بهانه شبهه تا 2 صبح در تلگرام هستی و نماز صبحت قضا می شود؟ این طریقه را دشمن می خواهد در برابر جنگ سخت، موشک به طرف موشک پرتاب می‌شود ولی در جنگ نرم 10 هزار نفر برای یک نفر برنامه می چینند.

 

وی  درباره‌ تعریف رسانه نیز گفت: هر چیزی یا هر پیامی را که منتقل می کنید رسانه است، شما با چادر یک پیام را منتقل می کنید.

 

آزادی تاکید کرد: دشمن مصداق ها را عوض می کند، مثلا چادرسر کن ولی طوری که من می گوییم و پیام من را منتقل کن، روضه امام حسین بگیر ولی چیزی که من می‌گویم را از روضه  خروجی مورد نظر ما را ارائه بده.