کد مطلب: 34564 تعداد بازدید: ۱۷۰

کارشناس رسانه و فضای مجازی:

استفاده از فضای مجازی در راستای فراهم کردن مقدمات ظهور حضرت ولی عصرعج

پنجشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۱۸:۰۳
نشست سیاسی با موضوع سواد رسانه ایبا حضور حامد آزاد کارشناس رسانه در جمع اساتید و کادر و طلاب مدرسه علمیه سیدالشهدا(ع) اصفهان برگزار شد.

آزاد در این نشست گفت: برای ورود به فضای مجازی باید سواد رسانه ای داشت، ارسال و به اشتراک گذاشتـن مطالب بدون نگاه حرفه ای آسیب های جبـران ناپذیـری برای جامعه و افراد جامعه  به دنبال دارد،که شاید به وضوح تا کنون شاهد آن بوده ایم .

وی افزود: محتوا و مطالب ارسالـی  باید با آگاهی کامل باشد وخودمان صحت و درستی آن را بررسی کنیم و سپس آن را به اشتراک بگذاریم.

وی خاطر نشان کرد: بخش اصلـی درآمـد شبکه های مجازی ازتولید محتـوا و نشر مطالب است که این درآمد با نوشتن و ارسال عکس و مطالب و فیلم توسط کاربران ایجاد مـی شودمتن و محتوای ما ممکن است مذهبی و در چهارچوب دین باشد اما این ها ملاک نیست و هر دو در جهت پیکار با امام زمان است.

این کارشناس مسائل سیاسی گفت: همانطور که می دانیم  سِرور اصلی این شبکه ها در آمریکا و اسرائیل قرار دارد و ما با ارسال و نشر افراطی مطالب برای این کشورها ناخواسته درآمدزایی می کنیم و آنها این درآمد را صرف جنگ با شیعیان و پیکار و مقابله با امام زمان(عج) می کنند.

وی با تایید اینکه حضرت امام خامنه ای می فرمایند: "این فضا شما را به اوج می رساند"  گفت: ما نمی گوییم در این فضاها نباشد یا از این تکنولوژی ها ی روز استفاده نکنید بلکه  می گوییم با اطلاعات و سـواد وارد شبکه های مجازی  شوید و ناخواستـه و از روی جهل به پیکار امام زمان برنخیزید اگر با علم و آگاهی وارد این فضا شدید سرباز واقعی امام زمان خواهید بود.

 آزاد درپایان افزود: شما باید بدانیـد که برای چه وارد این فضاها شده اید و از آن در راستای فراهم کردن مقدمات ظهور حضرت ولی عصر(عج) استفاده نمایید.