کد مطلب: 34523 تعداد بازدید: ۱۷۰

جانشین نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان اصفهان:

هدایت فکری – سیاسی و بصیرت افزایی بسیجیان جامعه برعهده روحانیت است

چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۸:۴۹:۴۴
نشست بصیرتی- سیاسی با محوریت وظایف طلاب بسیجی در جامعه با حضور اساتید،کادر، طلاب بسیجی مدرسه و جمعی از بسیجیان شهرستان اردستان برگزار شد.

حجت الاسلام احسان الله محمدی جانشین نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان اصفهان در این نشست گفت: جهت قضاوت در مورد ماجرای کربلا و عدم نصرت امام از سوی کوفیان باید به مطالعه تاریخ پرداخته و به مسائل داخلی کشور آگاهی و بصیرت کامل داشته باشیم.

وی با تأکید بر سخنان امام و رهبری گفت: طلاب علوم دینی و دانشجویان دانشگاهها باید با تمام توان خود در مراکز علمی شان از اسلام و انقلاب دفاع نمایند و به هیچ وجه اجازه ندهند ایادی شوروی و آمریکا در این دو مرکز نفوذ کنند.

وی در ادامه اظهار کرد: هدایت فکری – سیاسی و بصیرت افزایی بسیجیان جامعه برعهده روحانیت است و این قشر باید مراقب نقشه ها و حیله های دشمنان برای انقلاب باشند.

در پایان با تأکید بر وظیفه طلاب در دفاع از اصول تغییر ناپذیر انقلاب بیان نمود: طلاب باید آگاه باشند که دشمنان منتظر چند مطلب از سوی ما هستند. اول اینکه ما از سلاح و سرمایه نظامی خودمان غافل شویم، دوم سازش و نرمش با دشمنان است و سوم ایجاد فشار و رنج و زحمت برای مردم ما را می خواهند.