کد مطلب: 28878 تعداد بازدید: ۲۱۰

معاون آموزش مدیریت حوزه علمیه خواهران استان اصفهان

یکشنبه ۲۰ تير ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۵۱:۱۳
آزمون ورودی مقطع سطح چهار حوزه‌های علمیه خواهران همزمان با سراسر کشور در استان اصفهان برگزار می شود.

معاون آموزش مدیریت حوزه‌ علمیه خواهران استان اصفهان گفت: آزمون کتبی ورودی مقطع سطح چهار (دکتری)‌ حوزه‌های علمیه خواهران همزمان با استان های تهران، قم و یزد در استان اصفهان برگزار می شود.

زهرا شفیعی افزود: این آزمون روز جمعه 25 تیرماه همزمان با سراسرکشور در اصفهان برگزار می شود.

وی تعداد متقاضیان ورود به مقطع تحصیلی سطح چهار در اصفهان را 48 نفر ذکر کرد و ادامه داد: این شرکت‌کنندگان در رشته فقه و اصول با گرایش فقه خانواده و رشته تفسیر و علوم قرآنی با گرایش تفسیر تطبیقی پذیرش می‌شوند.

معاون آموزش مدیریت حوزه‌ علمیه خواهران استان اصفهان با بیان اینکه آزمون ورودی مقطع سطح چهار در دو نوبت صبح و عصر برگزارمی شود ادامه داد: طی این آزمون شرکت‌کنندگان به سئوالات چندگزینه‌ای و تشریحی پاسخ می دهند.

وی مراحل پذیرش طلاب در مقطع سطح چهار حوزه‌های علمیه خواهران را شامل آزمون کتبی و مصاحبه علمی دانست و یادآور شد: نتایج آزمون کتبی ورودی این مقطع در روز 95/5/12 اعلام خواهد شد و مصاحبه‌های علمی از95/6/3 آغاز می‌شود.

خانم شفیعی زمان اعلام نتایج نهایی پذیرفته‌شدگان در آزمون کتبی مقطع سطح چهار حوزه‌های علمیه خواهران را 20 شهریورماه ذکر کرد و ادامه داد: نتایج نهایی پذیرفته‌شدگان از طریق پایگاه سنجش و پذیرش حوزه‌های علمیه خواهران به نشانیpaziresh.whc.ir اعلام خواهد شد.
معاون آموزش مدیریت حوزه‌ علمیه خواهران استان اصفهان یادآور شد: تنها دارندگان مدرک تحصیلی سطح سه (کارشناسی ارشد) حوزه‌های علمیه خواهران مجاز به شرکت در این آزمون هستند.