کد مطلب: 24421 تعداد بازدید: ۲۲۳

برگزاری نشست سیاسی از سوی مدرسه علمیه خواهران الزهرا س چادگان

دوشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۱۲:۰۹
نشست بصیرتی سیاسی با حضور نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه چادگان و جمعی از طلاب خواهر مدرسه علمیه الزهرا(س) چاادگان در آستانه مقدس امامزاده عبدالله زید حسنی برگزار شد.

حجت الاسلام محمد حسین مسعودیان در ابتدا با اشاره به حضور امام خمینی(ره) در رأس انقلاب تصریح کرد: حضور امام خمینی در رأس انقلاب باعث شد تا همه شعارهای انقلابی محتوای اسلامی و مکتبی داشته باشد.

وی ادامه داد: می ­توان گفت اساس و شالوده انقلاب، اسلام است و اگر بگوییم انقلاب اسلامی انفجار نور بود، سخن گزافی نیست چرا که انقلاب باعث استقرار اسلام در زمانی شد که شاه سعی داشت اسلام را کنار بزند.

وی همچنین در ادامه افزود: بعد از 1400 سال از حکومت مدینه و حکومت کوتاه امام علی(ع) انقلاب اسلامی تنها حکومت اسلامی است که فقیه در رأس آن حضور دارد و برای برپایی آن خون ­های زیادی ریخته شده و گل­ های عزیزی پرپر شده­ اند، لذا به گفته امام خمینی(ره) حفظ انقلاب از اوجب واجبات است، یعنی حفظ انقلاب از نماز و روزه نیز واجب­تر است.

نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه چادگان با تأکید بر لزوم شناخت دشمن انقلاب اسلامی گفت: راهکار امروز دشمن برای مقابله با انقلاب اسلامی، نفوذ در ارکان تصمیم­ گیرنده نظام است.

حجت الاسلام  مسعودیان در ادامه ویژگی­ های یک نماینده شایسته را از دید امام صادق چنین بیان کرد:عادل باشد و منظور، برخورداری از عدالت اجتماعی است و صادق باشد یعنی وعده دروغ به مردم ندهد، فقیه باشد البته نه اینکه مجتهد باشد بلکه منظور این است که احکام دین را بداند و گفتمانش اسلامی و انقلابی باشد و در نهایت باتقوا باشد یعنی از خدا بترسد و به فکر منافع خود نباشد.

وی همچنین اضافه کرد: اگر نماینده مجلس نفوذی دشمن باشد، قانونی تحویل جامعه می­دهد که در خدمت بیگانه و آمریکا باشد اما اگر مجلس انقلابی و خوب داشته باشیم، امید مردم بیشتر شده و دشمن مأیوس می­ شود.