کد مطلب: 24218 تعداد بازدید: ۱۸۹

برگزاری نشست سیاسی با محوریت انقلاب اسلامی و انتخابات با حضور سردار حبیبی در مؤسسه آموزش عالی مجتهده امین ره اصفهان

سه شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۲۳:۵۳
سردار اصغر حبیبی آزاده و رزمنده هشت سال دفاع مقدس در این سخنرانی انقلاب را به معنای تمامیت استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی معرفی کرد.

 وی تصریح کرد: استقلال به معنای نفی همه وابستگی ها و عمل به نص صریح قرآن کریم است، «وَلَن یَجْعَلَ اللّهُ لِلْکَافِرِینَ عَلَى الْمُؤْمِنِینَ سَبِیلاً»(نساء/141) و خداوند هرگز راهى براى تسلّط کافران بر مؤمنان قرار نداده است.

 سردار حبیبی با بیان این که هدف کشورهای استعمارگر به خصوص آمریکا تأمین اهداف خود اعم از منافع سیاسی و اقتصادی بوده است، افزود: در نظام پهلوی سایر وابستگان پهلوی در سایر رده ها به عنوان عروسک خیمه شب بازی سرمایه های عظیم میهن را با دو دست خود به کشورهای مستعمره تحویل داده اند.

 وی خاطر نشان کرد در زمان طاغوت روزانه 6،200،000 بشکه نفت صادر می کردیم و صادرات کفاف حتی قوت لایموت را هم نمی داد و امروز خوشبینانه ترین حالت 2،200،000 بشکه نفت با مبلغی معادل 80،000،000 دلار عرضه می شود که با این وضعیت باید گفت چیزی شبیه معجزه اتفاق افتاده است.

رزمنده هشت سال دفاع مقدس در ادامه صحبت هایش به معنای آزادی اشاره کرد و گفت: آزادی یعنی رهایی از هرگونه شرک و ظلم و طاغوت زدگی و خط امام(ره) این آزادی را برای ملت ایران داشته است و هرجا از خط امام(ره) و ولایت و شهدا فاصله گرفته ایم ضربات مهلکی به پیکر نظام وارد شده است.

 وی خاطر نشان کرد: رهبر معظم انقلاب نیز همچنان پرچمدار این راه بوده و در این عرصه پیشتاز بوده اند و تجربیات و آگاهی رهبر انقلاب تا حدی است که حتی مقامات ارشد کشورهای همسایه همچون ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه اذعان دارند که از تجربیات و آینده نگری رهبر ایران بهره برده اند.

 سردار حبیبی درباره انتخابات دو نکته اساسی را خاطر نشان کرد و اظهار داشت: اوّلین نکته ای که در بحث انتخابات باید مد نظر باشد، طمع دشمن علیه این انقلاب و نظام می باشد.

 وی افزود: هیلاری کلینتون وزیر امور خارجه سابق آمریکا و نامزد انتخابات فعلی ریاست جمهوری آمریکا می گوید: ما پشیمانیم که در انتخابات سال 88 ایران سرمایه گذاری بیشتری نکردیم و در حال حاضر برای انتخابات کنونی با تمام قوا هزینه خواهیم کرد.

 

رزمنده هشت سال دفاع مقدس افزود: طمع به انتخابات به معنای نفوذ افرادی به مجلس است که علقه و دلبستگی هایی به کشورهای استعمارگر داشته باشند و بتوانند اهداف آنها را پیش ببرند.

 وی دومین نکته اساسی را انتخاب اصلح دانست و گفت: باید سعی کنیم با علم کافی و تحقیق انتخاب نماییم و در شعارها و تبلیغاتی که انجام می شود دقت شود.

 سردار حبیبی در آخر افزود: ملاک اصلی در انتخابات امسال را در نظر داشته باشیم و با رعایت حضور حداکثری و انتخاب اصلح، انتخاب خوبی را رقم بزنیم.