کد مطلب: 24122 تعداد بازدید: ۱۹۴

برگزاری نشست سیاسی با موضوع اهمیت انتخابات در مدرسه علمیه خواهران فاطمیه درچه

یکشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۱۶:۰۱
نشست سیاسی با موضوع اهمیت انتخابات با حضور اساتید، کادر و طلاب با در مدرسه علمیه خواهران فاطمیه درچه برگزار شد.

محمدبراتی، هادی سیاسی سپاه اصفهان در این نشست اذعان داشت: ما نباید اهمیت این ایام را فراموش کنیم، دهه ای که امام راحل از آن به نام معجزه قرن یاد می کنند و به فرموده ایشان انقلاب ما انفجار نور بود و به جرات می توان گفت که خود انقلاب معجزه قرن است از آن جهت که تشکیلات همچون ساواک چطور در بدنه حکومت نفوذ کرده بودند و چه کارهایی که نکردند.

وی ادامه داد: با پیروزی انقلاب اسلامی تا حدودی بسیاری از این تشکیلات محو و نابود شدند و ما باید قدر این انقلاب را باید بدانیم.

براتی تصریح کرد: همان طور که در امر هسته ای توانستیم با غربی ها یکسری توافق هایی داشته باشیم، در امر اقتصاد نیز این کار را انجام می دهیم، لذا وظیفه همه ماست که در امر انتخابات دقت کنیم.

هادی سیاسی سپاه اصفهان افزود:  علت دقت و اهمیت این امر از آن جهت می باشد که انتخابات به دو صورت  مورثی، به معنی پسر جایگزین پدر، همانند کشور عربستان، یمن، قطر و دموکراسی یعنی اینکه مردم در اداره شهر دخیل هستند، انجام می شود.

وی اظهار داشت: در کشور جمهوری اسلامی ایران که  خود مردم  سرنوشت کشور خودشان را رقم می زنند و این امر با انتخابات میسر می شود، لذا دقت نظر در انتخاب شخص کاندید لازم و اساسی می باشد.

براتی در پایان تاکید کرد: بنابر فرموده رهبر انقلاب، کسی را انتخاب کنید که مصلح و انقلابی باشد.