کد مطلب: 22559 تعداد بازدید: ۲۰۷

بسم الله الرحمن الرحیم

بيانيـه مديـريت حـوزه‌هاي علميـه خـواهـران استـان اصفهـان در گراميـداشت حماسـه 9 دي

دوشنبه ۷ دى ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۲۰:۳۷
مقام معظم رهبری امام خامنه‌ای (مدظله العالی): مردم ما در مقابله‌ی با فتنه، خودشان به پا خاستند. نهم دی در سرتاسر کشور مشت محکمی به دهان فتنه‌گران زد. این کار را خود مردم کردند. این حرکت یک حرکت خودجوش بود؛ این خیلی معنا دارد؛ این نشانه‌ی این است که این مردم بیدارند، هشیارند.

نهم دی ماه برای ایران اسلامی یادآور حماسه‌ای بزرگ، مردمی، خودجوش و برخواسته از تفکر ولایی و دینی است، در این حماسه مردم بصیر و ولایی پس از وقایع شنیع و غیرقابل تحمل عاشورای سال 88 که به دست منافقین و فریب خوردگان و وطن فروشان بی فکر صورت پذیرفت پا در میدان گذاشتند تا نشان دهند وقتی که دشمن بخواهد به مبانی دینی و ولایت نزدیک بشود چه پاسخ دندان شکن و نابودگری در انتظار اوست.

حماسه 9 دی را باید فراتر از یک حماسه مردمی و ملی دید چرا که این حماسه برخواسته از متن آموزه‌های اسلام ناب محمدی (صل الله علیه وآله وسلم) است و اگر ملتی به دنبال آزادی و فرار از زنجیرهای استکبار و یزیدیان است تنها با الگوگیری از حماسه 9دی موفق خواهد شد تا از بردگی و اسارت مستکبرین جنایتکار و بی‌دین آزاد شود.

در شرایط حساس کنونی که در تمام منطقه و بلکه فراتر از آن، در جهان اسلام شاهد کشتار و قتل عام بی رحمانه مسلمانان به ویژه شیعیان هستیم، در زمانیکه شاهد هستیم ارتش مزدور نیجریه با حمایت رژیم صهیونیستی و آل سعود جنایتکار دست به قتل عام شیعیان مظلوم نیجریه می‌زند و مردم مظلوم یمن و سوریه زیر آتش بی امان آل سعود و گروهک تروریستی داعش هستند و این نسل کشی آشکار با سکوت و بی تحرکی مجامع بین المللی همراه است، در این شرایط که در گوشه گوشه جهان شاهد ظلم و ناامنی و جنایت علیه اسلام ناب هستیم هیچ چیز مهمتر، مؤثرتر و کارآمدتر از اتحاد و انسجام، پرهیز از دو دستکی و تبعیت تام از ولایت فقیه نیست.

 در شرایط حاضر همه باید مطیع و فرمانبردار ولایت بوده و دست به این ریسمان مستحکم الهی ببریم و دوشادوش یکدیگر در برابر یزیدیان زمان، مستکبرین و فرعون‌های عصر مدرن بایستیم که پیروزی نهایی در افق پیش روی ما قرار دارد و به درخشش آن، هر چشم حق طلبی را به خود خیره می‌کند.

مدیریت حوزه علمیه خواهران استان اصفهان، همراه با مدیران، اساتید، طلاب ضمن گرامی داشت یاد و خاطره حماسه بصیرت، پایداری و ولایتمداری ملت بزرگ ایران در  9 دی سال 88 ، از عموم مردم و فرهیختگان معزز برای حضور در مراسم های این روز بزرگ و برگزاری هرچه با شکوه تر  این حماسه عظیم دعوت به عمل می آورد  ؛ امید است همه ما همواره در راه اسلام، ولایت توأمان با بصیرت گام برداریم تا إن شاء الله زمان ظهور حضرت مهدی صاحب الزمان(عج الله تعالی فرجه الشریف) در رکاب ایشان باشیم و مصداق مستشهدین بین یدیه بشویم.

مدیر حوزه علمیه خواهران استان اصفهان